Alte știri din fotbal
Ireal! Gol marcat dintr-un offside uriaș în primul meci al etapei din Liga 2
0
Liga 2, aproape 2026 » Așa s-a schimbat tabela în derby-ul de promovare :)
0
Puștiul de la FCSB și-a aflat pedeapsa după eliminarea din debutul în Cupa României
0
Adrian Iencsi numește fotbalistul #1 de la Rapid: „E incredibil, cel mai bun!”
3
Știri din fotbal internațional
ACUM are loc tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026
1
Marko Dugandzic, aproape de o destinație-surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
0
Feyenoord, la alt nivel » Tranzacție „de viitor” chiar înaintea partidei cu FCSB
0
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Așa este ! Chiar dacă ne doare, chiar dacă cei vinovați fac parte dintre "ai nostri" , trebuie ca cei care se fac vinovați de pierderea unei vieți omenești, SĂ PLĂTEASCĂ ! Lista este lungă, dar sunt unii care au atribuții directe pe această linie. Trebuie să așteptăm rezultatele autopsiei, pentru a afla exact cauza decesului și șansele pe care le-ar fi putut avea bietul Ekeng ! După aceea, să vină TORNADA penală asupra tuturor vinovaților!
Și în cazul lui Muamba în Anglia,paramedicilor care a intervenit a spus că fără defibrilator nu-l putea salva,numai la noi nu a existat banalul aparat sau nu l-au folosit
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.