Alte știri din fotbal
Indianul care a salvat o fetiță de la înec, invitat special la Craiova - Botoșani: ovaționat în iarbă
0
Universitatea Craiova - FC Botoșani, în etapa 23 » Bară înainte de pauză
13
Bergodi, despre lupta pentru play-off: „Prea sus”
0
Constanța își așteaptă noul stadion: „În alte orașe s-au mișcat mai repede”
1
Știri din fotbal internațional
Villarreal - Real Madrid, în runda 21 din La Liga: echipele de start
0
Haos! Suporterii au invadat terenul în timpul meciului și au adunat toate mingile!
0
PSV - NAC Breda, cu Dennis Man titular: start de partidă!
0
Și o rundă de box durează mai mult! Cât a jucat Radu Drăgușin în Burnley - Tottenham
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Motivele pentru care adolescenții din Timiș l-ar fi ucis pe Mario. Crima ar ...
Libertatea
nu sunt rasist si nici malitios !!!... dar unde pot duce si eu ..sau alte sute de persoane ca mine ...flori si lumanari ..in locul unde se reculeg romanii pentru cei doi EROI -MILITARI ..ROMANI .. asasinati miseleste in ..teatrul de razboi international ???
Am scris de pe telefon, e firesc să mai greșesc. Ca oameni e firesc să îi plângem, ca mercenari! nu. El se referea la calitatea lor oficială nu cea de ”om”. Și cei ce în 89 au tras în oameni executau ordine... Pe angajații de acum,însă, nu îi reține nimeni să își de demisia. A! și o chestie, asta o spune unul ce în numele patriotismului... în 90 a fost rănit peste Prut și a lucrat și el pentru o agenție de securitate americană. Dacă muream nu eram de plâns. M-am dus din patriotism și pentru bani acolo. Îmi purtam crucea...
Ai dreptate doar pe jumatate....sunt totusi doi compatrioți care nu s-au dus acolo în concediu, care erau actionari la cinci firme și aveau o viata de huzur, s-au dus ca sa le fie un pic mai bine familiilor lor ! E adevarat ca iti asumi niste riscuri enorme, dar ei nu erau nici macar soldati in adevaratul cuvânt, ci instruiau personalul autohton (politiștii din Afganistan), de asta e cumva anormal ce s-a intamplat ! Vezi că.... ”ia-si” se scrie altfel !
Dar ce căutau militari ai armatei române pe un teatru de război ne poți spune? A declarat România război altui stat și noi nu știm? Iar dacă erau mercenari NATO .... de ce ia-și plânge? te duci pentru bani la bine și la rău.
Scze , ai un frate sau ruda care locuieste pe Bdul Basarabia ?
cei 2 erau militari ai armatei romane ... a organizat armata ceva ?! ...
Da bai Ando Romanii in functii importante au ft mare experienta . De aia sunteti plini de coruptie si cea mai sarantoaca tara din EU .
Este vorba de cuvântul Grazielei în fata cuvântului lui Ioane, nu știu ce sa cred, ultimul are expertiza în doparea aparatelor de taxat de pe taximetre inclusiv în US, se știe ca amerlocii sunt cei mai avansați în domeniu:))
Degeaba,valahu si ion palnie nu sunt convinsi.La balaceanca lumea e neincrezatoare.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.