Alte știri din fotbal
Adrian Iencsi numește fotbalistul #1 de la Rapid: „E incredibil, cel mai bun!”
0
Etapa 16 din Liga 2 debutează astăzi cu Concordia - Chindia » Echipele de start în singurul duel al zilei
0
Front comun în Superligă » Toate cluburile se alătură unei cauze importante: „Ne unim vocile pentru a transmite un mesaj clar”
0
Au pus gând rău liderului neînvins: „Cât să mai câștige și ei?” » Plus o promisiune: „Nimeni nu mai vorbește de bani!”
0
Știri din fotbal internațional
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026 » HAOS de nedescris cu două ore înainte + Primele vedete care au ajuns
0
Incredibil! Marko Dugandzic, aproape de o destinație surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
0
Feyenoord, la alt nivel » Tranzacție „de viitor” chiar înaintea partidei cu FCSB
0
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
mai e putin si o sa fie scosi popii vinovati. fiecare cu ce-l doar sau ce obsesie are..tolo o are cu biserica ortodoxa, am inteles. Ciudat ca se tot discuta despre cate instictoare erau, cite instictoare au fost folosite, despre cite usi, ferestre, materiale de constructie, autorizatii, bani, etc Dar parca toata lumea nu vede cele doua adevaruri care sar in ochi si toti se fac ca nu le vad. 1. Aia era o fabrica, in loc sa fie fabriuca in continuare, s-a facut abator de tineri. 2) legea ar trebui sa fie simpla, nu dai cu artificii in spatii inchise mai ales daca aduci si sute de oameni. Se gaseste intotdeauna vreun material inflamabil.
dar ce avea ma daca veneau preotii acolo? sa arate ca sant alaturi de durerea lor ? ca institutie e chiar in fisa postului sa aline suferintapoporuluinapastuit.intr un fel imi pare bine ca n am vazut picior de popa pentru ca asa se vede clar ce mult le pasa ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Catalin, observatia ta este una superficiala si chiar un pic rau-voita. Sunt absolut convins ca daca ar fi aparut popi cu patrafire pe la locul evenimentului tragic s-ar fi gasit multi care sa spuna ca nu-si au locul pe-acolo si ca mai mult incurca. Preotii sunt si ei oameni, unii au venit si au ajutat in calitate de oameni si-atat; altii au facut slujbe de rugaciune; altii strang ajutoare pentru familiile celor afectati. Nu inteleg de ce in aceste momente, tu iti gasesti ca subiect gazetaresc sa infierezi biserica. Chiar asta e durerea ta?
Nu ies in multime. Risca sa fie injurati , scuipati sau batuti...asta merita. Preanecajitul Daniel si-a pierdut credibilitatea in momentul in care i-a indemnat pe oameni sa voteze cu socialismul. Genul de oameni care au iesit pentru a -i comemora pe cei morti nu e genul care sta la coada la moaste ( "electoratul" preanecajitului)
Apropo, domnule Tolontan, dumneata cum ai ajutat concret victimile? Cati bani ai donat? Ai donat sange?...
PE PRELATI ORTODOCSI NU II VETI GASI NICIODATA DE BUNA VOIE DEOARECE NU AU DE LA CINE CERE BANI,DACA ERAU INVITATI VENEAU DAR TREBUIA SA FIE PLATITI. EX. INMORMANTARILE SANT GRATUITE DUPA CULTE DAR FARA BANI MULTI NU TE INMORMATEAZA.
Mare nenorocit esti Tolontane
inca odata, am sa vorbesc de rau peste tot pe Tolontan si CTP. ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sincer, observatia cu capii BOR absenti de la comemorarile de la club mi se pare din categoria "hodoronc-tronc". Au lipsit si capii armatei sau, stiu eu?, ai SRI. Nu mai spun ca nici una dintre multele culte nu a fost prezenta, dar vorbim doar de BOR. Trebuia sa fie acolo? Puteau ajuta in vreun fel la fata locului si n-au facut-o? Sau trebuia sa aprinda o lumanare pentru ca asa i se pare lui Tolontan (ori altcuiva) OK. Poate au fost preoti sau diaconi sau seminaristi in civil, nu institutia ca atare. In ce-i priveste pe ambasadori face parte din fisa postului prezenta lor acolo. Si pentru alti oficiali a fost o buna oportunitate de PR. In sfarsit, n-o prea inteleg pe asta cu BOR-ul, de unde pana unde i-a venit, dar sa fie primit, ca sa zic asa.
***. pentru ca din pacate inca exista destui imb3cili pe lume ca tine care cred in basme si ma lovesc in fiecare zi de ei, intre ortohotzi si protestanti ii prefer pe cei din urma(de cand am invatat la scoala, ceea ce tie iti lipseste cu desavarsire, de Martin Luther si John Calvin) chiar daca nu sunt religios . ortohotzii si catolicii inzorzonati ti-au furat mintea baiete
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.