Alte știri din fotbal
Promovare istorică! Vor juca pentru prima dată în Liga 2
0
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Un bloc în construcție s-a prăbușit în miezul nopții. 19 oameni sunt dați ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
„Ucraina, Ucraina”. Max Korzh a adus atmosfera din marile peluze europene ...
Libertatea
asta este distractie sa postezi pe gsp la 3 dimineata :)))))))))))))))))) ....ba du-te dra/cu de martalog ......acum 2 luni ai zis ca l-ai prins pe lacatus cand era copil ....ai curaj sa intri pe facebook sa facem un live ??????????????????????????????????????????????
da,dar eu sunt beat de fericire ca am familie si ma bucur ca pe tine toti te-au abandonat si traiesti cele mai crunte umilinte.
ce iq de 33,tiberiu iq33 :)) oricum,daca bate astazi gaz metan medias si sepsi,o sa aiba locul 6 22 de puncte deci o sa aveti nevoie de 44 de puncte pentru playoff. ce zici? ha ha ha./
Da, dar înainte de asta a scris "bogatasi astia" !
'' bogatasii care chiar au sume uriase '' ce vocabular de prost
??? stiu ca nu esti prea destept,dar nu am ca si tine 100 de ani sa nu ma mai distrez sambata noaptea. adica wtf? la cat vrei sa ma culc sambata noaptea,daca sunt tanar? wtf? p.s.:vezi ca cel mai bun jucator de la voluntari aka ion gheorghe l-ati dat pe gratis acum vreo 2 luni.nu imprumut ci definitiv la voluntari pe zero lei. ha ha ha.
'' bogatasii care chiar au sume uriase '' ce vocabular de prost
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
adica are un bloc ( notes ) ???
nu am fost pe faza ce ai scris de marishel
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.