INTERNATIONAL » CAMPIONATE » REAL MADRID - FC BARCELONA, SÎMBĂTĂ, ORA 23:00, DIGISPORT 1 ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Sorin Cârțu nu s-a abținut de la ironii la adresa lui Chipciu și Nistor: „Spre surprinderea lor, nu am pus picătură de alcool în gură”
0
Aurel Beldeanu este în extaz: „Vom fi campioni cinci ani la rând! Am închis gurile tuturor”
5
Dorinel Munteanu, înaintea meciului decisiv cu FCSB: „Este o oportunitate, dar nu depinde de noi”
0
Edi Iordănescu a intrat peste vedetele naționalei: „Am oprit totul instant! Știți ce mi-a zis Răzvan Marin?”
0
Știri din fotbal internațional
Denzel Dumfries, elevul lui Chivu, curtat de clubul din Premier League
1
Lotul Croației pentru Campionatul Mondial » Luka Modric se pregătește de a cincea participare
0
Ideea lui Chivu pentru meciul cu Bologna » Primul pleacă Lautaro Martinez!
0
Accidentare horror » Internaționalul german riscă să rateze Mondialul 2026
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
Gata acum inventati scuze penibile , ca nu puteti accepta infrangerea barcelonei
Ce ma enerveaza toti *** care gasesc scuza cum ca acest meci a fost pe vremea comunismului , fascismului sa nu stiu ce . Nu pot sa accepte ca Real ia spulberat pe *** barkelona . Hala Madrid y nada mas. Real a facut corectie cu catalanii
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca noi suntem niste sclavi, macar suntem oameni, tu esti maxim o primata retardata din Giulesti. Desi ma indoiesc ca ai ajuns la stadiul asta evolutiv... Hai, pa!
@ milton. Bai retardatule, ce mari diferente vezi tu intre fascism si comunism ma cand ele sunt legate strans si au aceeasi origine si anume ideologia marxista? Benito Mussolini(Italia fascista) cu cine a fost ma aliat? Nu cu Hitler (Germania nazista) si cu Francisco Franco(Spania fascista)? . Spartule! Ia si citeste : În 1936, când Războiul Civil din Spania a izbucnit cu furie, divizând națiunea spaniolă în două, atât Adolf Hitler cât și Benito Mussolini hotăresc, de comun acord, să sprijine prin toate modurile posibile liderul rebel spaniol, generalul Francisco Franco.
daca 5-0 e scor mare, acel 4-1 cand henry nu a mai avut puterea nici macar sa se mai bucure la golul marcat, de ce nu scrieti tot? in fine, vad ca toata presa e impotriva realului si-i tine partea barcelonei, ma uitam in ziare a doua zi dupa meciul in care mascherano si d.alves au simulat tot meciul, realul fiind clar mai buna si dupa statistica meciului, si vad scris ca barca a meritat victoria fiind si tavalita cu multe faulturi grosolane ale realului. sunteti niste sclavi. site de...
pt.toti postacii .... aia cu barca....e simplu....9 titluri de campioni ai europei= REAL MADRID...urmeaza cel cu nr. 10, sezonul asta...barca a uitat sa joace fotbal,...tiki-taka nu e fotbal....respect xavi, messi.
m-ati spart cu regimul Franco, daca nu stiti istoria fotbalului cititi aici si nu va mai dati cu parerea daca nu aveti habar ;) ://fclub.ro/realmadrid/15461/adevarul-despre-real-madrid-si-franco
@cata_costea, Franco n-a fost nicidecum comunist, ci fascist. Franco, dimpotriva, a luptat in Razboiul Civil Spaniol impotriva republicanilor, care-si aveau "fieful" in Catalunya. Bine, asta nu scuza sub nicio forma practicile odioase ale acestuia si ale clicii lui la adresa Barcei. VISCA EL BARCA!
da , reluztatul asta e in timpul regimului comunistului Franco ;) au intrat in vestiare peste jucatorii barcelonei, comunistii si le au pus armele la cap amenintandu i ca daca nu pierd meciul ii omoara ! :P pe atunci era interzisa limba catalana culorile echipei care jucau in negru si presedintii erau omorati, exilati etc... Barca4ever !!! MES QUE UN CLUB !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.