Comentarii (10)
 •  30 Martie 2008, 15:11

cel mai bun site PTC ads*tab(fara steluta) plateste foarte bn.convingeti-va si voi h*t*t*p://ads*tab****/?r=mikarge(fara stelute) 2 centi/click si 1 cent referral

•  30 Martie 2008, 14:52

"învingătoare aseară cu x-x în faţa lui Villa." Iti spun tot eu: cu 4-0. Si inca ceva: se scrie "cu toate ACESTEA", si nu "cu toate astea", ca nu esti pe camp, esti redactor la cel mai citit cotidian de sport. Handicapatilor, nu va mai suport.

•  30 Martie 2008, 14:49

Ba si tu, ca si Scorpie, esti un idiot. Deci sa te invat eu: corect este "a reusit, in inferioritate, sa intoarca de la 0-2" si nu "a reuşit să întoarcă de la 0-2 în inferioritate" ... pentru ca nu ai vrut sa spui ca s-a facut 0-2 fiind in inferioritate, ai vrut sa spui ca erau in inferioritate cand au intors rezultatul. Sunteti niste dobitoci, puneti mana pe niste manuale de limba romana.

•  30 Martie 2008, 14:23

bai MANCHESTER UNITED a castigat q 4-0 .la pauza era deja 2-0.am fot la meci,super spectacol

•  30 Martie 2008, 14:20

io am fost pe teren...chiar a fost tare meciu :D

•  30 Martie 2008, 12:42

Am fost pe stadion . Intr-adevar , super meci , super clasa a lui Arsenal in repriza a doua .

•  30 Martie 2008, 11:02

x-x ca nu stiau inca rezultatul final. Putea fi x si atunci se exprimasera gresit, dar daca batea Man U, ar fi fost doar o greseala de tipar. Au mers la 2 capete:))) au pus 1x(2 de x de fapt:D)...ma intreb ce ziceau daca Man U pierdea. Probabil era deja 2-0 si deci era putin probabil.

•  30 Martie 2008, 04:33

United a facut x-x cu Villa??? Senzational! Si la pauza cat era??? y-y?? Sau tot x-x??? Asta e presa de la noi! Te tine la curent cu TOATE lucrurile! Dar, totusi, eu asa un meci sa se termine x-x nu prea am vazut des! Hai ca a mai fost un meci, acum trei ani parca, intre Barnsey si Colchester, dar ala s-a terminat z-z totusi, cu oaspetii aproape de un w! Adica, ala meci nene!

•  30 Martie 2008, 04:08

d, învingătoare aseară cu x-x în faţa lui Villa.... cred ca pt manchester a fost un X mai mare de v-ati dat seama ca au batut. HAI ARSENAL

•  30 Martie 2008, 02:04

super Arsenaaal !!! cei mai buni !!! o sa luati si Liga Campionilor ! ;)) sunteti prea meseriasi ...mai ales Adebayor si Cesc Fabregas ! !!! the best of the fuckin' all...mate !!! ;))