Alte știri din fotbal
Legenda lui Dinamo a văzut oferta pentru Cîrjan și n-a stat pe gânduri: „Asta e decizia logică! Eu așa aș gândi în locul lui”
0
„În timpul antrenamentelor intră în buncăr” » Coșmarul care ar urma pentru Cătălin Cîrjan, după oferta din Ucraina
0
Csikszereda și-a pus pe liber fostul căpitan: „A luptat pentru Ținutul Secuiesc”
0
A fost la un pas de tragedie, a renăscut la UTA, iar acum e cerut insistent în Turcia: „Vor împrumut, dar așteptăm ofertele pentru vânzare definitivă”
0
Știri din fotbal internațional
Inter, campioană de iarnă! Legenda Bergomi despre ce-i mai trebuie lui Chivu pentru scudetto
0
Diletta Leotta a apărut într-o ținută „inadecvată” și fanii au reacționat dur: „Dansatoarele din club sunt mai îmbrăcate”
0
Ionuț Radu ține aproape de Thibaut Courtois » Marca: „Radu a jucat un rol crucial”
0
Răzvan Lucescu o provoacă pe Olympiakos, după ce a scos-o din Cupă: „Un punct nu înseamnă nimic”
0
Lifestyle
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
19
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
5
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Cel mai cunoscut om al străzii din NBA a fost arestat pentru droguri și alcool
0
Minciunile pe care le spune Trump când strigă tare că Groenlanda trebuie să ...
Libertatea
Sistemul de apărare antiaeriană Tempest, fabricat în SUA, introdus discret ...
Adevărul
Excentricul Salvador Dali a jucat fotbal cu legendele Barcelonei. Artistul ...
GSP SPECIAL
Reacția dură a lui Dan Capatos, după ce Gino Iorgulescu a spus că fiul său ...
Libertatea
fiecare are interesele sale...sper sa se rezolve criza asta iar daca maine vom castiga nu cred ca totu' se va rezolva asa ca prin minune!
Niste zdrente ordinare, niste hahalere! Sa li se interzica accesul pe stadion!Sa li se anuleze abonamentele,imediat pac-pac, m-ai inteles? :))
astia macar protesteaza civilizat
Drogati, derbedei, huligani! Vorbesc despre unii proprietari de cluburi, bineinteles. :)
sant in anglia de 5 ani da astia chiar sant dogati dar oricum asa se face si treb facut deoarece clubul merge in jos in romania se face si la steaua asa dar fara rezultate aici o sa aiba rezultate
Aoleo,mars de protest impotriva patronilor????Cum asa,inseamna ca sunt niste drogatzi si vagabonti si trebuie intersisi pe viata sa intre pe stadion.Lol,vb serios acum,sunt chiar curios ce actiuni o sa se ia impotriva lor,situatia e un pic ca cea a Stelei...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.