Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
V am spus acum 3 lumi. Nu se termina nici un campionat din alea Mari. Virusul e aici " to stay ". Nu pleaca nicaieri
problema e ca daca nu se reia totul mai repede riscam sa moara multe procente din toate categoriile de varsta. foamea si lipsurile asociate saraciei vor omori zeci de milioane. vorbind de spitale... care spitale daca nu mai ai economie? iar virusul asta nu omoara oameni batrani sanatosi, ci oameni cu preconditii serioase sin in general in varsta. trebuie sa fim realisti, altfel nu va mai fi nimic la care sa ne intoarcem
Ai dreptate in ceea ce spui.Insa am o intrebare pentru tine:ai fi de acord sa inceapa daca ai sti ca ar deceda cineva drag tie? E usor sa acceptam virusul doar cand ne gandim ca noua nu ni se poate intampla.
Eu cred ca la noi nu e problema, mai ales daca se roaga Becali pentru toate echipele si pentru arbitri! Adica, daca nici rugaciunea falsa a unui fariseu nu merge, atunci chiar ca nu mai intelegem nimic!
La cum e pandemia în Germania, ma îndoiesc ca vor da drumul la fotbal. În luna mai, în niciun caz
Mare prost mai ești Randume. Dar încrezut. Cine mai e ca tine pe Terra? :))
e simplu sa ai curaj cand frontul e departe. Apoi cand auzi un tun cum bubuie iti pare rau ca nu esti soarece. Nu provoca destinul. Sa nu te inmoi dupa
Alții mai deștepți au prins ideea repede: americanii dau drumul la treabă, nemții la fel, francezii, italienii, spaniolii, austriecii, în anumite condiții, alea de distanțare, noi de ce nu putem? O să mi se răspundă că alea sunt state civilizate. Eu o să le răspund că cei care muncesc în industriile lor suntem ăștia, de aici, necivilizații. Se îmbolnăvește unul acolo, vine în țară, că e gratis, acolo nu i-a plătit angajatorul asigurările medicale. Hai să ne revenim, că prea suntem proști. Să stăm cu măștile de 2 lei pe figură și să începem să judecăm.
Ideea era următoarea, orice am face-după cum spun specialiștii-trebuie să ne imunizăm 70% dintre noi, așa că nu văd rostul să întârziem procesul și să n-o facem cât mai repede cu putință, până nu ajungem să ne dăm în cap unul altuia pentru un nap, sau mai rău, să ne bombardăm cu bombardele nucleare, că e inflație , metre. :))
esti constient ca in urmatorii 2 ani 90% din populatia terrei o sa aiba coronavirus si coronavirus o sa fie ca si grupa. asa spui de zici ca ar disparea in neant virusul asta peste 2 ani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.