Alte știri din fotbal
Florin Prunea, impresionat: „Dinamo nu a mai avut de multă vreme un jucător de talia lui”
0
Tavi Popescu: „Am fost decisiv în toate meciurile, nu meritam să ies din primul 11” » Chiar a fost?
1
FCSB - Botoșani poate fi ultimul meci » Dezvăluiri de la negocieri: „Cluburile s-au înțeles. Urmează să reglăm anumite detalii”
2
Noul jucător de la FCSB, asaltat de suporteri la stadion
3
Știri din fotbal internațional
Incident grav la doi pași de vestiarul lui Real! Ce au făcut trei indivizi care susțineau că-s verii lui Arda Guler
0
Bulgarii pregătesc infernul: au schimbat stadionul și au făcut sold-out pentru calificarea în Liga Campionilor!
0
Yaya Toure, antrenorul verii în Europa! La un pas să își ducă echipa la „masa bogaților” din Liga Campionilor
0
Experimentele s-au terminat » Ei sunt cei „4 fantastici” ai lui Mourinho la Real Madrid
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Motorina s-a scumpit iar și sare de 10 lei/l, marți, 18 august 2026. Cât ...
Libertatea
Cât petrol mai trece, de fapt, prin Strâmtoarea Ormuz? Datele ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
Nici Marica nu e departe, are tot 100 de ani si joaca la echipa infractorului puscarias, cel care cumpara meciurile cu sacose sau, dupa caz, valize cu bani!
Decat sa public asa articole jenante, mai bine "amenint" ca nu le mai citesc, ***! Lasa locul alora mai batrani. SPDT Nu stii ce inseamna SPDT? Cauta pe goagal.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La fel ii dorim și mamei tale, ziaristule, sa se retragă, de vreme ce nu-i scrii numele in titlul articolului.
Asta are DOAR 30 de ani si joaca la Liverpool. Mutu are 100 de ani si joaca la echipa în insolventa si care face fapte de coruptie
Asa a zis si Mutu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.