Alte știri din fotbal
Două transferuri ratate de Dinamo! Nicolescu i-a comparat pe Kopic și Campos: „Vede altfel lucrurile”
0
Gigi Becali visează o dublă lovitură la FCSB: „El e cel mai bun jucător român! Îi dau un milion de euro”
0
Siyabonga Ngezana s-a operat! Cât va lipsi fotbalistul celor de la FCSB
0
Denis Haruț a semnat în Superliga: „Mult succes!”
0
Știri din fotbal internațional
Albion Rrahmani poate prinde transferul carierei » Italienii au început negocierile
0
Programul meciurilor de la Campionatul Mondial de Fotbal 2026 în prima săptămână, 11-18 iunie
0
Șase orașe din SUA și Mexic, amenințate la Mondial » Ce echipă e în mare pericol la toate meciurile din grupă!
2
Lovitură de jumătate de miliard! » Real Madrid a semnat cel mai lung și scump acord de sponsorizare din La Liga
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
9
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Franța îi interzice accesul în țară ministrului israelian de finanțe, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cazul șoferului de TIR care a provocat carambolul din Constanța. Poate o ...
Libertatea
In primul rand unde am spus eu ca ar fi antrenor. In al doilea rand citesc pentru a zecea oara declaratia si tot mi se pare ca e o critica: "Cu el, pînă la Mondialul din 2006, ne bazam prea mult pe automatismele unui 11 de bază. Numele mari aveau garantat locul în echipă în detrimentul celor mai buni jucători la acel moment"
in ultima vreme 4-5-1 pare la putere in romania
sunt ferm convins ca stii mai mult fotbal decat Neville !
In primul rand, Neville nici nu este antrenor. In al doilea rand, conform articolului, il critica pe Sven pentru treaba cu nevestele ... in privinta jocului, nu zice decat ca acesta se baza pe un 11 clasic. Folosirea aceluiasi 11 mereu duce in mod evident la o cristalizare a relatiilor de joc, cum a existat intr-adevar pe vremea lui Sven. Deci nu inteleg unde vezi tu ca il critica?! Dar oricum imi place concluzia tipic romaneasca ... "se vede ca nu are nici o treaba...". Sunt convins ca stii mai multe in privinta asta decat el.
://marketglory.com/register/demolator74 ://marketglory.com/register/demolator74 ://marketglory.com/register/demolator74 A inceput un nou joc de strategie economica in care vei putea transforma moneda virtuala in bani adevarati... Fi-ti printre primii care va inscrieti gratuit folosind adresa de mai sus si aratati-va calitatile de economist!?! Va doresc distractie placuta si de ce nu , SPOR LA BANI!
interesant... :)
Se vede ca Neville nu are nici o treaba cu antrenoratul. Cu Sven Anglia avea un nucleu de baza si relatii de joc. A fost ultimul moment cand Anglia a mai jucat fotbal .Dupa el nu a mai jucat nimic.
Cea mai tare inventie a anului in Romania. Vezi cum sa scapa baietii destepti de amenzi. Detalii pe radarsms.ro
LIGA 1, LIGA BBVA, PREMIER LEAGUE, IL CALCIO, LIGUE 1 LIVE Doar aici IN HD! Super CALITATE www.tivisport.info www.tivisport.info www.tivisport.info www.tivisport.info
A preferat în schimb un 4-4-2 învechit şi previzibil . asta nu inteleg antrenorii romanii ... 4-4-2 e la putere in ROmania ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.