Alte știri din fotbal
Slovacia - România, meciul consolării, cu Gane pe bancă » Echipele de start
29
S-a terminat! FRF anunță plecarea lui Mircea Lucescu: „Să-i mulțumim”
0
„A fost un șoc” » Ultimele mesaje din tabăra României, cu o ora înaintea meciului cu Slovacia
0
România U17 a pierdut, dar s-a calificat la Campionatul Mondial! Cum s-a ajuns în această situație
0
Știri din fotbal internațional
Imagini dramatice! Selecționerul a leșinat imediat după decizia arbitrului, meci abandonat
0
Kosovo - Turcia, duel decisiv pentru calificarea la Cupa Mondială
0
A revenit în antrenorat la 78 de ani și a comentat situația lui Lucescu: „Să fiu sigur că nu mi se va întâmpla și mie”
0
Trădare la nivel înalt: schimbă după 20 de ani? » „Real Madrid ar fi încântată de alegerea lui Kylian Mbappe!”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton, fost șef de cabinet al lui Sorin Grindeanu, a fost reținut ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
din ce stiu stirile astea ca pe un jucator roman se bat City, Barcelona, Juventus si PSG...se finalizeaza cu jucatorul semand pentru niste Bastia sau Leganes.
Adevarul ca Radu Dragusin chiar o sa fie singurul . Seriozitate ca la baiatu asta nu mai la Tatarusanu am mai vazut la noi in Romania !
:))))) ca mare dreptate ai :))) si mai sunt...am avut si la Arsenal, \Inter, roma, etc.....si tot in ligi inferioare sau echipe de pluton joaca
Si Alibec a crescut la Inter dupa care a fost repatriat. Acum nici *** nu -l vor. Si mai sunt exemple....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Probabil alta ***, sa il vedem pe teren si apoi discutam. Mari impresari, si mai mari jucatori :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:)))))) o sa se antreneze cu ronaldo pana la vreo 30 de ani si cu asta va ramane in istorie. asa va scrie gsp peste ani " a facut istorie, marele dragusin s-a antrenat cu marele ronaldo " :))))
Manea ***. Vezi ca in Franța evoluează 3 români,de Tătărușanu știi deja ai auzit ca ai televizor si internet,dar de copii ceilalți doi nu ai de unde să știi ca nu ești impresar ....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.