Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Au cumpărat masa de biliard de la bunica din Kansas » „Era moștenire de familie, dar luăm bilete cu banii ăia!”
0
Pierdere grea pentru nemți! Schlotterbeck, Mondial încheiat
0
Edward Iordănescu îi pune în așteptare pe greci!
0
Franța - Irak, în grupa I de la Campionatul Mondial » Echipele probabile + cote
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
George Simion, ultimatum pentru Adrian Veștea: „Te așteptăm până la 20.00 ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Evaluarea Națională 2026 la Română. Servere blocate, haos în școli: „Te las ...
Libertatea
Chivu atunci era copil iar asta imatura emotional insirase 3 echipe nationale.M-am si mirat atunci de ce Chivu se afisa cu ea stia toata lumea ca nu o sa tina.I-a pus poalele-n cap mai pe scurt si cineva l-a dezmeticit ulterior pe Ctisti,probabil familia.
Nici mie nu mi-a plăcut mult și ma dezamăgește ce imatura a fost dar când vad ce comentarii veninoase sunt și pun pariu ca majoritatea sunt mai rău ca ei ,niște indivizi îmbătrâniți și frustrați care comentează.De genul comentariului lui Ion creangă "nu sunt eu deștept dar când vad câți prosti sunt în jur ,mai prind curaj"
La fel ca si barbatii sa nu spun moșii nu de peste 45 ci de "maturii "de peste 50 sau "veșnic tinerii" peste 60 sau de peste 70 care se trezesc singuri bătrâni și urâți și tot visează sa aibă o relație sau familie dar nu se mai uita nici mama dracului la ei.
Mare adevar graiesti
Femei care atunci când nu mai e coada la usa lor, dintr-o data devin interesate de intelect, emoțional, maturitate și alte chestii pe care le-au citit și ele pe undeva și dau bine acum. Ipocrite, ca sa nu spun mai mult.
Bună tuturor! Atracția e una, compatibiitatea e alta. Andreea R . esti prea atragatoare si nu mai e loc decat de zbenguiala. Nu esti in stare sa ai familie si stabilitate pt ca esti tot timpul atrasă. Hai pa!
Mai corect era sa ne spui ca ai fost prinsa in offside de vreo citeva ori! Ca deh e o tara mica si lumea mai afla... asta cu emotionalul da bine pe sticla si cam atat
exemplul perfect pentru ce se intampla cu asa-zisele femei puternice care se axeaza pe cariera....frumusetea e efemera, se trezesc la 45 de ani urate, singure si fara copii. bine ca are "proiecte online" sa-i tina mintea ocupata dar garantat adoarme noaptea plangand. pe Tate l-ati bagat la puscarie ca zice chestiile astea...
ce interesant.
Cred ca va inselati! Mai puneti vreo 10-15 ani!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.