Alte știri din fotbal
Denis Alibec s-a recuperat rapid după accidentare și e pregătit de reluarea campionatului: „Trebuie să ne luăm o revanșă”
0
Îl voia schimbat pe Ianis Hagi la pauza barajului din Turcia
0
Membrul „Generației de Aur” a reacționat după ce Mircea Lucescu a leșinat la antrenament: „Trebuie să aibă o limită”
0
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Știri din fotbal internațional
„Cocoșii” au America de Sud la degetul mic » Ce l-a enervat pe Deschamps: „Ăsta nu e fotbal american!”
0
Bosniacii, fără frică: „Vom intra pe teren și îi vom devora pe azzurri”
0
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
si am uitat o componenta,cum spunea Daniel: Talentul, f.f. important!!! intre Nativ si Aptitudini fizice. TIE CE TI-A LIPSIT?
Cu 5.8 pe 50 fugeai poate 11.8 pe suta. ai fi fost in media de viteza..dar componentele unui sportiv de performanta sunt urmatoarele:geneticul-nativ, aptitudinile fizice,calitatile motrice - viteza(6 tipuiri de viteza),forta(4 tipuri)rezistenta,indemanarea, mobilitatea,elasticitatea,supletea in amplitudini de miscare.Apoi deprinderile si indemanarile motrice si din tot rezulta Capacitati Motrice.Mai trebuiesc urmatoarele ingrediente:Destin,Noroc, Oportunism si..in Romania.."Pile"
asa gras cum e el era cel mai bun jucator din romania daca ramanea la CFR. pai nu puteau trei fundasi sa il deposedeze...tin minte cum goian l-a luat pur si simplu in brate dupa ce a trecut fabbiani de el la o faza...nu il putea opri nimeni cand era in forma asta e realitatea
Eu am scos 5.8 pe 50 m...cand jucam footbal...si acum bag mana in foc ca scot sub 6.5
pai asta e avantajul lui. Tine bine mingea, pentru ca vitezist nu il mai face nimeni pe asta acu!. Cei care cred ca toti fotbalistii trebuie sa fie in 6.5 la 50m sunt niste parliti care nu au talent. Talentul nu tine de kg. Vezi cazul Coras :)
Are 25 de kg in plus !
abia acuma o vazut ca are kile in plus? pana acuma l-o vazut pe dvd de cand era junior?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.