Alte știri din fotbal
Ce urmează pentru FCSB după eșecul lamentabil cu CFR Cluj » PATRU meciuri de „foc” cu contracandidatele directe pentru play-off
0
Oțelul - Csikszereda, un duel din etapa #23 a Superligii » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Pe cine a remarcat Basarab Panduru după FCSB - CFR: „Formidabil”
0
Andre Duarte nu va uita prea curând primul meci la FCSB: „Rău! Normal că suporterii au făcut asta”
0
Știri din fotbal internațional
Final de drum » Andrei Vlad a rămas fără echipă: „Mulțumim!”
0
Masacru în Mexic, cu cinci luni înainte de Campionatul Mondial » Au fost împușcați pe terenul de fotbal: sunt cel puțin 11 morți!
0
Nota lui Ionuț Radu și ce scriu spaniolii, după eșecul din ultima etapă în care a primit 3 goluri
0
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Soldații ruși sunt scoși din spital și trimiși pe front direct în scaun cu ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
In numele Arsenal London Football Club ne cerem scuze ca nu investim si in arbitrii asa cum faceti " voi, cei de la Barcelona FC ". PUNCT
Du-te la nani copilu, esti plictisitor, nimeni nu-ti da reply! :)))
Arsenal este si va ramane o echipa mica pentru ca sta in firea lor sa fie asa....
Pentru tine ii Domunul Rudolf bai nesimtitule !!! Poate omul acela are o anumita varsta si tu vorbesti cu el cum la p/e/r/t/u !!!
Vrei sa iti pun iarasi filmuletele sa vezi ca mai furata a fost barca decat arsenal desteptule ??? Tu esti chiar penibil rau de tot !
Va salut d-le Bergkamp !..desigur d-le PL,sezonul 2003-2004,imbatabili..Eu insa ma refer la succesul cu adevarat mare,european,care din pacate lipseste vitrinei londoneze,totusi,niciodata nu e tarziu pentru performanta.In mod categoric pendula timpului va bate ora tunarilor.
perfect comentariu. Wenger e manager urias. explicatia pentru lipsa de trofee din ultimii ani e cea data de tine: n-ai cum sa iei trofee fara nume mari, numele mari se cumpara cu bani multi, iar cand ai un stadion nou de platit e greu sa mai aduci si vedete. asta se vede numai uitandu-ne la loturile lui Arsenal din ultimele sezoane. acum ca stadionul e in mare parte platit pot investi din nou in jucatori cu cota (de genul Ozil). pentru un club care nu dispune de seici cu saci de bani fara fund, ce a reusit Wenger in ultimii ani e monumental, a asigurat viitorul clubului pentru multi ani de acum incolo si probabil Arsenal va incepe incet-incet sa apara iar prin finale.
Cand te inta;nesti cu Herrera trebuie sa-ti faci griji doar ca strada sa nu fie ingusta pentru ca nu poti sa treci pe langa el, atat de durduliu e. In rest nu trebuie sa-ti faci griji cu nimic, mai ales in ce priveste Barzelona, e in cadere libera.
imi pare rau ca am ratat Barzelona in optimi (tot ne intalnim noi odata si odata Cacofonatule) eram curios sa vad ce furaciune mai inventati de data asta. desi la cum jucati aveati sanse minime la victorie chiar daca Arsenal juca din nou in 10 oameni.
rudolf deruleaza un pic inapoi. ai auzit de Invincibles? ala nu e succes? sa construiesti un stadion de 60000 de locuri si totusi sa nu parasesti niciodata big4 crezi ca e usor? Arsenal are viitorul asigurat in mare parte datorita lui Wenger
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.