Alte știri din fotbal
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Primele reacții de la posibilele adversare ale României la Campionatul Mondial: „Ce tragere la sorți!”
0
De la Washington, Răzvan Burleanu a comentat tragerea la sorți: „Grupa ne motivează enorm!”
0
Primele reacții după tragerea la sorți a grupelor pentru Campionatul Mondial 2026: „N-arată rău, numai să ajungem acolo”
1
Știri din fotbal internațional
Cum s-a descurcat România în trecut cu adversarele pe care le are dacă se califică la Campionatul Mondial 2026
0
Grupa MORȚII la Campionatul Mondial: Norvegia, ghinion la prima participare după 28 de ani
0
Acestea sunt grupele de la Campionatul Mondial din 2026 » România ar juca într-o grupă UȘOARĂ dacă s-ar califica
49
„Surpriză” la FIFA » Donald Trump a primit primul Premiu pentru Pace: „Am oprit atât de multe războaie. În Congo ar mai fi murit 10 milioane de oameni”
6
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Deci , o regulă de 3 simplă ne duce la concluzia că și oyle sunt teroriste ... Chiar dacă Sultanul lor e la răcoare ... Iese Ayatollahul din Pipera și praf face toată România cu gândirea ( hi hi hi ) lui profundă privind viața , societatea , partea economică ( aia cu Felix ...) , etc. ... Oare cât de prost trebuie să fii să te pretinzi om și să ții cu ...fcsb ...
Pai au dreptate, nu?
...un banner de bun simt...care spune adevarul ...
Întrebă-i asta pe cei de la Lazio.......
sportul nu trebuie sa tina de religie si de politic, ce treaba avea meciul de fotbal cu terorismul?
Nu vad ce anume este xenofob in mesajul ala.... adevarul doare??? Se poate discuta ca nu e dovedit.... dar asta e altceva, nu e xenfobie, nici rasism. In cazul asta nu se mai aplica libertatea de exprimare??? Poate guvernele ar trebui sa se implice mai mult in controlul FIFA/UEFA care sunt stat in stat si amendeaza pentru ce au ele chef... cum au facut si cu Balotelli
Socant? Nu si pentru bunul simt. Socant pentru presa main stream care se da peste cap sa nu asocieze crimele cu islamul ( este evidenta originea acestor actiuni privind exemplul set-up de criminalul-pedofil mohamed iar musulmanii trebuie sa-l emuleze.....deci nu exista musulman moderat cum nu poate fii o crima sau viol moderat ). Te rog spune-ne cinstit ; te-au instruit in redactie sa nu asociezi atacurile cu islamul ?
E perfect adevărat ceea ce au scris suporterii corsicani, nu înțeleg de ce considerați că ar fi ceva șocant!
"Bastia riscă o amendă serioasă pentru acest incident." Pai cum? Nu mai e cu libertate de exprimare? Sau daca nu l-au desenat pe mahomed in pl goala nu se pune?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.