Alte știri din fotbal
FCSB s-a reunit la prima oră » Numele noi și 5 absențe
0
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
4
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
4
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Știri din fotbal internațional
Mesajul emoționant lăsat de iranieni în vestiar: „Am venit la Los Angeles cu mândrie...”
0
Replica lui Lamine Yamal pentru fanii saudiți » Austriecii tremură: „Nu vrei să-l întâlnești”
0
Marcelo Bielsa, în stare de șoc după Uruguay - Capul Verde: „E greu de înțeles”
0
Selecționerul din Capul Verde e all-in, după surpriza cu Uruguay: „Ăsta trebuie să fie obiectivul”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
4
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
vrem stiri despre liga 1,nu mizerile astea. nu intereseaza pe nimeni. dati stiri cu desfiintarea celor din vitan barzestoi.
da cornelul clar din prima repriza nu l-a vazut. Bine ca a vazut el o maneca dupa linie
Arbitrii si var-ul au facut praf meciul...daca ai o maneca in fata ultimului fundas sau un pic din umar se da offside...Barcelona a cazut psihic dupa cele 2 goluri anulate, a mai fost si veriga slaba Umtiti care a gafat la greu...pacat...era mult mai spectaculoasa o finala Real-Barcelona....
Regula offsde-ului trebuie schimbata. Ce avantaj isi creaza un jucator cand are un cot mai in fata? inainte se dadea credit atacantului, acum e jale. Plus ca linia aia trasata e subiectiva. Singura masuratoare corecta este data daca privesti din tusa in linie cu jucatorii. Cand te uiti mai din spate sau mai din fata, nu este o masuratoare corecta, chiar cu linia aia trasata. Daca esti cu un picior in fata, sa fie offside, dar daca esti cu un cot sau un umar mai in fata, sa nu fie considerat, ca nu iti creezi niciun avantaj asa.
Valecia a luat cupa, Barcelona campionatul si finala Supercupei o joaca Real- Atletico. Arabii au stricat fotbalul. Au bagati ciuma in el cu banii lor
BARCELONA A LUAT CAMPIONATUL,FINALA DE SUPERCUPA O JOACA ATLETICO! IREAL!!! CE FAC BANII!!!!
Valverde trebuie schimbat acum, in iarna cu un antrenor serios. Este evident ca e incapabil sa aseze echipa in teren, sa schimbe strategia, sa faca schimbari sau sa puna jucatorii pe care ii are in valoare: 1. Centrul apararii a fost gol, Umtiti nu mai are loc in echipa, e macinat de accidentari 2. Nu il joaca pe Ansu Fati desi mereu cand a jucat a facut-o f bine 3. Coutinho nu juca nimic cu el 4. Vidal are mereu meciuri bune si totusi e rezerva 5. Griezman nu e ceva special 6. Dembele a fost 120 de milioane si joaca un meci la 2 luni si nici atunci nu face nimic special, e inconstant 7. A adus niste aparatori tineri si nu le da sanse, gen Wague, Todibo, Firpo 8. Nimeni nu a fost promovat de la Masia si in plus Cuenca a fost imprumutat desi parea bun 9. Nu stie sa face centrul, mereu e alta formula cu Arthur, De Jong, Sergi Roberto, Rakitic, Vidal 10. A clacat mereu in meciuri cu miza mare, nu a putut sa inoveze, sa surprinda. Sper sa vina Koeman care are in sange spiritul Barcelonei.
De cate ori ai citit articolul?Nu arunca cu noroi cand stii ca prostia pute
Cred ca se putea da penalty la Vidal
Am tot spus-o pe aici: Barcelona va lua praful de pe tobă sezonul ăsta. Vinovații principali? Bartomeu și Valverde. Măcar a fost un meci foarte frumos în seara asta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.