Alte știri din fotbal
Are 40 de meciuri în echipa națională și surprinde: „Nu-l cunosc pe Marius Baciu! Dinamo poate să câștige barajul cu FCSB”
0
„A devenit un blestem pentru România!” » Răducioiu, mesaj clar pentru Hagi: „Asta trebuie să facă un selecționer”
0
Ploaie torențială la primul antrenament al lui Marius Baciu la FCSB: ce s-a întâmplat la Berceni
1
„De ce n-au căzut la pace?” » Interviu-eveniment cu Antonie Solomon, despre titlul Craiovei, Mititelu și Rotaru. Reclamă: „Sunt două blaturi care m-au scârbit!”
4
Știri din fotbal internațional
Bernardo Silva atrage interes din Spania: un nou gigant a intrat în cursa pentru semnătura sa
0
Răzvan Lucescu, favorit pe lista echipei unde Mircea Lucescu a scris istorie
0
După 28 de ani, Austria revine la Mondial și atacă America numai cu vedete » Lotul convocat
0
Replica lui Bukayo Saka la postarea logodnicei a stârnit hohote de râs după ce Arsenal a luat titlul în Premier League
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
8
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Verzele tot fura si tot ei se vaita au progresat de la uefalona la VARzelona. Viva Espana viva el rey!
FOTBAL SAU POLITICA.. ? CATALUNEZII AR TREBUI SA FIE AMENDATI SERIOS DE FEDERATIE.. NU LE IESE NIMIC SI INCEARCA SI EI CE POT.. REAL A FOST PESTE EI.. .
Să vedeți cum se poate fura cu VAR-ul!!! Și liga lu' mămăligă abia așteaptă să "bage" asistența video! Ce glumă bună a ajuns fotbalul...
Hai rapidul hai realul....
Proteste majore? La ce v-ați uitat fraților?
"PENALTY CAT CASA, NU INTELEG DE CE NU A FOST FOLOSIT VAR-UL!"
Angheluta e madridist de mic !..:))))
BALONUL DE AUR A FOST..BALONUL DE ..FISTIK
LUAM STATISTICA SI NE LAMURIM..VALE?.. NU CASTIGA MEREU CINE JOACA MAI BINE..ORICUM..VARZA E LA VALE.. NOI..? MAI AVEM MULTE DE PUS LA PUNCT..DE ACORD? :)))))) SA VA VAD DUPA CE DISPARE MESSI..
Contarane, ati jucat ca o echipa si in clasament se pune un punct, Barcelona nu a jucat" nika" si a luat tot un punct...:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.