Comentarii (30)
Stelian66
Stelian66  •  06 Aprilie 2023, 08:08

Barcelona a jucat cum o face mereu . Asa ca si in cupele europene . Au avut baterii pentru o repriza , erau de productie catalana si functioneaza dose la meciuri interne . Diferenta s-a facut la ….arbitraj . Brigada nu a primit suma in cont si a trebui sa fie correcta . Iar la meciuri corecte , ca si in cupele europene , cam asta e nivelul lor.

lungu_titus
lungu_titus  •  06 Aprilie 2023, 07:57

Să- explice cineva lui Gigi cum e cu posesia. Apoi eventual și ce înseamnă o apărare și mai ales o echipă!

sughibughi
sughibughi  •  06 Aprilie 2023, 07:45

jale pe fecesebisti

cpt.ahab
cpt.ahab  •  06 Aprilie 2023, 07:09

O primă repriză dominată clar de Barca. Din păcate, fără gol. Gol care a venit norocos pentru Real, exact înainte pauză. Lipsită de Christensen, Pedri, F. De Jong, Dembele, în fața unui Real cu efectiv complet, Barca a cedat complet după pauză. Arbitrul a tras discret cu Real, tolerând duritățile specifice madrilenilor. E clar că Barca trebuie să găsească un alt Negreira căruia să-i plătească taxă de protecție!

satyricon
satyricon  •  06 Aprilie 2023, 01:45
Postat de francescoli1974 pe 05 Aprilie 2023, 23:32

Nici un comentariu la El Classico?!Nu joacă Mioveni cu Chindia să fie sute de comentarii sau Efsiesbi cu Pepsi.Sunt două echipe modeste,Real și Barca.

Toată lumea a crezut ca joaca dâdâbâ! Și la niște faliți ce sa comentezi?

contrabas3
contrabas3  •  06 Aprilie 2023, 00:50

Ce fotbalist e Benzema!!! Cupa e singurul trofeu la care mai are șanse Real Madrid. Champions League merge la Manchester City anul ăsta. —— Barcelona trebuia să primească penalty pentru henț în prima repriză. Meciul era gata, dacă se întâmpla asta. Sunt totuși mulțumit că Barcelona câștigă titlul anul ăsta.

eterrna.terrra.nova
eterrna.terrra.nova  •  06 Aprilie 2023, 00:40

Hala Madrid am umilit ***

ricco
ricco  •  06 Aprilie 2023, 00:31

Barcelona NU va mai fi ce a fost, pt. Multi Ani de acum inainte... Levandovski doar isi inchipuie ca e mare fotbalist... E Mina Moarta... de multe ori Jenant...

francescoli1974
francescoli1974  •  06 Aprilie 2023, 00:29

Comentatorii penibili de la Digi,Dobre George și Angheluță Ionuț, au văzut ,ca de obicei alt meci,fotbalul se joacă 90 minute nu doar 25-30,de ce -ți irosești epitetele și laudele aiurea ,echipa mai bună s-a păstrat pentru repriza a doua.Mosnegii aia ,Modric și Kroos plus Benzema,au făcut legea pe teren,nu și în viziunea marelui Angheluță.

francescoli1974  •  06 Aprilie 2023, 00:24
Postat de Stelian66 pe 05 Aprilie 2023, 23:51

Joaca si Barcelona sau e doar antrenament cu public al RM ? Comentatorii de la Digi sunt prabusiti, ei au vazut alt meci in cate Real nu Ju a nimic . Si cand s-au trezir , eta dimineata si Real avea 4-0 . Hala Madrid !

Y nada mas !Nos somos Los reyes de Europa.