Comentarii (30)
Freyya
Freyya  •  07 Aprilie 2023, 16:54
Postat de contrabas3 pe 06 Aprilie 2023, 00:50

Ce fotbalist e Benzema!!! Cupa e singurul trofeu la care mai are șanse Real Madrid. Champions League merge la Manchester City anul ăsta. —— Barcelona trebuia să primească penalty pentru henț în prima repriză. Meciul era gata, dacă se întâmpla asta. Sunt totuși mulțumit că Barcelona câștigă titlul anul ăsta.

habar nu ai de regulament. mana aia era pe gazon. NU e penalty in astfel de situatii. mai citeste!

Freyya
Freyya  •  07 Aprilie 2023, 16:52
Postat de IVIS1974 pe 06 Aprilie 2023, 08:44

Victorie clara, fara drept de apel! Macel! Hala Madrid!

Vente con los Ultras-Sur, Que vamos a Barcelona, Hay que quemar el Nou Camp... ;)

Fadiez
Fadiez  •  06 Aprilie 2023, 10:07

Los blancos si au respectat blazonul si i-au administrat Barcelonei , 4 ,, bobite,, :)

Stelian66
Stelian66  •  06 Aprilie 2023, 09:59
Postat de brujo pe 06 Aprilie 2023, 09:12

E ciudat ca un fan Real Madrid zice de arbitraj ... :)))

Tu ai dormit in ultimii 20 ani ? Nu RM are caz deschis de peocuratura pentru coruptie in forma continuata. Barcelona a tot virat milioane arbitrilor ca sa fie “protejata”. Buna dimineata !

elgabri
elgabri  •  06 Aprilie 2023, 09:17

Barcelona vs Benzema 0-4 ;))

brujo
brujo  •  06 Aprilie 2023, 09:12
Postat de Stelian66 pe 06 Aprilie 2023, 08:08

Barcelona a jucat cum o face mereu . Asa ca si in cupele europene . Au avut baterii pentru o repriza , erau de productie catalana si functioneaza dose la meciuri interne . Diferenta s-a facut la ….arbitraj . Brigada nu a primit suma in cont si a trebui sa fie correcta . Iar la meciuri corecte , ca si in cupele europene , cam asta e nivelul lor.

elgabri
elgabri  •  06 Aprilie 2023, 09:10
Postat de cpt.ahab pe 06 Aprilie 2023, 07:09

O primă repriză dominată clar de Barca. Din păcate, fără gol. Gol care a venit norocos pentru Real, exact înainte pauză. Lipsită de Christensen, Pedri, F. De Jong, Dembele, în fața unui Real cu efectiv complet, Barca a cedat complet după pauză. Arbitrul a tras discret cu Real, tolerând duritățile specifice madrilenilor. E clar că Barca trebuie să găsească un alt Negreira căruia să-i plătească taxă de protecție!

Duritatile specifice madrilenilor ;)) esti tare glumet pe la sfarsitul primei reprize la faulturi Barcelona 7 Real 0 , nu stiu la cemeci te ai uitat ;))

Stelian66
Stelian66  •  06 Aprilie 2023, 09:00

Voi Inca nu ati inteles ca plimbatul mingii pe latul terenului nu inseamna dominare . Poses ia a fost usor in favoarea caralanilor (53-47) , dar nu a existat nici un moment dominare catalana . Mai mult , repriza a doua a insemnat un chin pentru pasatorii lui Xavi . S-au sufocat , noroc ca a fluierat arbitrul finalul meciului , ca erau in corzi . Esti orbit si nu ai curaj sa recunosti ce a fost aseara . Evident , fara viramente la domnii arbitrii e mai greu sa castigi .