Alte știri din fotbal
Olaru are „anomalia” lui Dembele: cazul uimitor al mijlocașului de la FCSB
0
Adnan Golubovic, fostul portar de la Dinamo, ar putea reveni în Superliga
1
CFR Cluj s-a mișcat repede! Alibek Aliev vine în locul lui Louis Munteanu
11
Anunțul momentului din Italia! Dorit de Craiova și Dinamo, Andrei Coubiș ar putea ajunge la rivala din Superligă: „A preluat conducerea”
2
Știri din fotbal internațional
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Corina Caragea, apariție spectaculoasă de ziua ei: „Nivel nou deblocat”
0
Surpriză: jocurile video nu „atrofiază creierul”, ci au un efect neașteptat!
0
„Cuplat” cu Sydney Sweeney, fotbalistul de națională a rupt tăcerea: „Vă rog”
0
Ziua și cererea în căsătorie » Jucătorul FCSB-ului și-a surprins iubita de sărbători: „Cât de norocoasă pot fi?”
1
Nu a mai fost atât de rău din 1973. Gigantul rus Gazprom pierde cea mai ...
Libertatea
Haos de Revelion în Amsterdam: violențe fără precedent, doi morți din cauza ...
Adevărul
Singurul sezon în care în Italia nu s-a acordat titlul de campioană la ...
GSP SPECIAL
Donald Trump îl acuză prima oară pe Vladimir Putin că stă în calea păcii în ...
Libertatea
sa ne suji puloku la totzi prietenii mei stelisti chi...la totzi cati sant in romania si afara...tu si tat neamu tau de cacat
dupa ce la luat pe kaka si c.ronaldo poate sa-l ia si pe banel nicolita...tot realul o sa aiba cea mai tare echipa!!!!!!!
Ce mi ar place sa dea Perez 200 milioane euro pe Messi sa le-o traga celor de la barca...sa-i lase cu buza umflata...si pe toti suporterii ei >:)
ipocritul de laporta, tipa pana acum ca realul ofera sume prea mari pe jucatori si el acum ofera 50mil pe villa. nu mai conteaza suma cand vezi ca ramai in urma fata de rivala. nu zic ca villa nu valoreaza atat, ba cred ca valoreaza mai mult, dar parca era bine sa-si vada de treburile ei barca decat sa atace realul prin presa,cum fac si suporterii care posteaza pe aici. daca vine villa la barca e super pt ei,nu mai conteaza cat ofera barca,macar realul zice pe fata din start cat ofera. IPOCRIZIE
Ai auzit Villa?!?...asculta de tac-tu "chi" si du-te la Barcelona..ca altfel ti-o iei pe cocoasa rau cand vii diseara cu oile de la pascut..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.