Alte știri din fotbal
9 meciuri din runda a treia din Liga 2 » Derby la vârf + meci complicat pentru CS Dinamo
0
Mesaj pentru Becali, după ce și-a criticat noul jucător: „Trebuie să știi cum să ți-l educi”
0
Ce vrea să facă Mihai Rotaru la Universitatea Craiova: „30 de milioane de euro în 5 ani”
0
Mihai Stoica, după ce a auzit planul lui Gigi Becali: „M-a luat inima!”
2
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu a rămas fără mijlocaș » A fost prezentat la o rivală din Serie A
0
E oficial: Jeff Bezos e acționar la Liverpool! 2 miliarde pentru 30% din acțiuni
0
Notele lui Drăgușin la debutul oficial la Fiorentina » „E o garanție pentru Grosso. De aceea a și fost transferat!”
0
Andrei Borza, debut cu o mare surpriză în Turcia! A încurcat-o pe Galatasaray
0
Lifestyle
Lovitură pentru Anamaria în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
6
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
7
Ucraina arată că încă poate ataca. 26 de localități și peste 600 de ...
Libertatea
Glume pe internet după ce o casă self-checkout a cerut bacșiș. „Dacă eu fac ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cum a ajuns România să exporte 1.000 MW de energie chiar și cu reactoarele ...
Libertatea
Se bagă nea Gigi și pe ăsta
mai geox, mai soseta care respira singura, taci dracu` din gura!vorbesti tocmai tu, dinamovist muritor de foame? ai dat alocatia ta la ddb sa salvezi dinamo?
Și cum vor să facă asta?!că tocmai ce i s a prelungit contractul până în 2026 și are clauza de reziliere de 1 miliard!
Ianis a facut si el 4 milioane de euro. Pe tine da cineva 100 de lei?
Ianis are cateva milioane..de euro, in cont. Tu ti ai mancat franzela de 2 la ei cu 3 cartofi perpeliti in ulei?
pai si eanis? e liber si....daca talent...
O oferta mare ii poate face sa se razgandeasca, mai ales ca se pare ca Dembele o sa plece gratis de la ei, au alti mijlocasi si le trebuie neaparat atacanti laterali.
Păi dacă are clauză de 1 mld., cum să-l luați măi nemților? Că doar nu cred că sunteți dispuși să plătiți clauza, asta ar scoate Barca din datorie(1,3 mld.). Chiar și așa, nu cred că va fi cedat de Barca!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.