Alte știri din fotbal
Au făcut „praf” și meciul FC Argeș - Rapid: VAR-ul a fost, din nou, degeaba » Verdictul specialistului: gol anulat greșit și penalty acordat eronat în prelungiri
0
Cristi Săpunaru a dat de pământ cu un conducător de la Rapid după ce echipa a ratat Europa: „A fost invizibil!”
0
Bogdan Andone a reacționat după FC Argeș - Rapid: „Nu vreau să vorbesc despre arbitraj!”
0
Calificativele după meciul nebun FC Argeș- Rapid 2-2 » Cine au fost premianții și corigenții
0
Știri din fotbal internațional
Arbitru exclus de la Cupa Mondială după o investigație pentru agresiune sexuală: „Am cooperat pe deplin cu ancheta poliției. Este păcat că FIFA a decis asta”
0
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
1
Mario Balotelli a renăscut în Dubai » Atacantul s-a cuplat cu regina podcasturilor!
0
Nicolae Stanciu a marcat un gol spectaculos în China, dar echipa sa a pierdut dramatic pe teren propriu
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Traian Băsescu, despre Ilie Bolojan: „Pentru mulți e un soi de Mesia”
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Cum putem avea pretenții la acest om, care este in fruntea fotbalului romanesc, și visează „cai verzi pe pereți”? Sigur, nu este rău să visezi, insă este obligatoriu pentru un conducător, indiferent din ce domeniu, să știe când să-și divulge visele, mai ales că vrei să nu rămână vise. Halal conducător, nu are nicio șansă fotbalul nostru cu el. Imi aduc aminte că mai acum un an, credea că România poate bate Muntenegru și cu el varf de atac. Vă dați seama cât il duce mintea pe acest om?
"Sursa de motivare suplimentara" sa fie reales de inca 10 ori? Asta e mai rau ca Sandu si Dragomir la un loc. Galeriile are trebui sa strige "Afara! Afara Cu Burleanu din fotbal!" in loc sa se lege de unguri etc.
Ce face acest *** ca in 5-10-100 de ani un jucator roman sa ajunga la gala FIFA printre preminati? Arvunind voturi cu un trening, 10 mingi si doua plase de poarta nu se ajunge la FIFA
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Un impostor care se pozeaza si se amesteca printre personalitatile fotbalului.
sigur o sa l avem pe noul Mitea pe care se bat olandezii ...Adrian Maziluuuuu...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.