Comentarii (1)
Gabbibo2spre3
Gabbibo2spre3  •  27 Iunie 2026, 20:52

Ai dreptate, Taremi. Toti e rai cu musulmanii :))) Pozati in victime cand sunteti minoritari, dupa care rupeti tot cand ajungeti majoritari. " Ne plângem mereu de aceste lucruri, dar nimeni nu ne ajută. Nimeni!" - Allah, daca n-o fi ocupat cu alte chestii...

Comentează