Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Elias Charalambous o spune pentru prima dată: „E momentul să se schimbe ceva!” » Remarcă un singur fotbalist de la FCSB
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fac pariu ca ăștia or să câștige Euro, să vezi ce mai spune „specialistul“ atunci? Ca sportiv, ai nevoie și de momente din astea. Nu suntem toți Cristiano Ronaldo, ar fi plictisitor de-altfel.
In Anglia se mananca orice si se face performanta la nivel inalt. Conteaza prea putin ce mananci, important e doar sa mananci. Domnul nutritionist e ***. Mancarea sanatoasa e buna pentru sanatate, nu are nicio legatura cu performanta sportiva. Poti lejer sa bei alcool, sa fumezi zilnic si sa mananci fast-food si sa performezi in sport. Sanatatea se strica abia dupa 35-40 de ani.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Terminati cu prostia asta ca ”englezii au cel mai valoros lot”. La ei orice ciuruc e estimat la zeci de milioane de euro. Petarda Maguire e cel mai bun exemplu. Nu degeaba cand te uiti la trofeele lor, au unul singur, un Mondial luat la ei acasa acum 70 de ani, dar si ala cu mega furaciune. In rest, englezoii sunt niste guralivi care se dezumfla cand dau de o Spanie, o Franta, o Germanie sau chiar o Italie sau o Olanda serioasa. Pana si Belgia sau Danemarca sunt peste englezoi, asa ca mai lasati-o balta cu laudele astea desantate
Marele asta nutritionist a jucat vreodata fotbal ? Stie ce e ala ?
Făbiuta sabiutaw… cine e asta?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.