Alte știri din fotbal
Slovacia - România, meciul consolării, cu Gane pe bancă » Autogol în minutul 7
29
Ciprian Marica, fără ocolişuri după ratarea calificării la Mondial: „FRF se va ascunde în spatele lui Hagi”
0
S-a terminat! FRF anunță plecarea lui Mircea Lucescu: „Să-i mulțumim”
1
„A fost un șoc” » Ultimele mesaje din tabăra României, cu o ora înaintea meciului cu Slovacia
0
Știri din fotbal internațional
Barajele pentru Campionatul Mondial » Europa își află ACUM ultimele 4 reprezentante la turneul final
0
Kosovo - Turcia, duelul decisiv pentru calificarea la Cupa Mondială
0
Imagini dramatice! Selecționerul a leșinat imediat după decizia arbitrului, meci abandonat
1
A revenit în antrenorat la 78 de ani și a comentat situația lui Lucescu: „Să fiu sigur că nu mi se va întâmpla și mie”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton, fost șef de cabinet al lui Sorin Grindeanu, a fost reținut ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
pe exact aceasta suma l-au vandut!!ideea este ca mai avea 1 an de contract si din iarna semna singur...asa ca mai bine 5,5 mil decat nimic mai ales ca de oferte nu ar fii dus lipsa
Un club profesionist ... nu tv , nu can-can ; nu transferuri imaginate .... ________- BRAVO CFR
CFR CLUJ cel mai profesionist club din Romania.
Am gresit, profitul e mai mare de 50% din investitie... Nu asta am vrut sa spun. Dar e oricum dubios, cred ca l-au vandut pe o suma mai mare totusi..
Corect! Intr-adevar indiferent de suma de transfer, CFR va incasa 2 mil de euro :) Ceea ce mi se pare ciudat si inclin sa cred ca GSP dezinformeaza din nou.. este profitul celor de la Porto, care nu e nici macar 50% din investie. Daca facem un calcul simplu rezulta ca 4,5+2=6,5, de aici rezulta ca Porto s-a ales cu un profit de 5,5 mil, ceea ce nu prea le sta lor in obicei.. Sa vanda jucatori cu asemenea potential fara a-si ridica profitul cel putin la nivelul investitiei.
mai pune ca au castigat Europa League; + cateva primaveri in CL
://prntscr.com/e9rxo Ce înseamnă numele echipei... De la 4,5 Milioane la 12...
Nu-ti fa iluzii, pe tine niciun psihiatru nu te poate ajuta, doar etajul 10.
Spre deosebire de altii Arpi a investit in fotbal (echipa+stadion) dar a fost singurul zic eu care a si castigat atata de pe urma fotbalului, lasand la o parte pe singurul care cred ca a facut cel mai mare profit (Bucsaru). Se vede clar un management diferit decat cel de la celelalte echipe cu pretentii de la noi din campionat. Cred ca si Sougou o sa plece , mai ales daca CFR va merge in grupele CL unde sunt multi care l-ar putea vedea. Va fi din nou o afacere pt. CFR. Asa da club. Forza CFR! Forza Romania!
aici se vede diferenta intre un jucator liber de contract si unul pe care dai doua milioane....pereira cred ca a fost cel mai scump fotbalist transferat in romania
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.