Alte știri din fotbal
Bogdan Andone și-a spus oful, după prima victorie în 4 luni: „Ne cam refuză toată lumea”
0
Dani Coman pregătește pedeapsa pentru Matos: „Nu mă interesează dacă și-a recunoscut sau nu fapta!”
0
Paul Papp ripostează: „Ia să vă spun ceva, te uiți la Haaland cu Saliba... Era prăpăd dacă nu câștigau!”
0
Antrenorul Ricardo Sousa: „Asta va însemna Petrolul în acest sezon!”
0
Știri din fotbal internațional
Unde a semnat Baba Alhassan, dat afară de Becali de la FCSB
0
Tragedie pe Camp Nou! Un muncitor a murit în timpul lucrărilor de renovare
0
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
4
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
16
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Femeia care ridică manual, de 36 de ani, o barieră de tren. Imaginea care ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Pe ce loc este echipa lui Di Maria? Dar cea a lui Ozil? Schurle nu a jucat pentru ca Willian e acum cel mai bun si constant mijlocas ofensiv de la Chelsea. Schurle e bun ca rezerva dar probabil ca nu ii convine acest statut si a fost lasat sa plece pe un pret bun.
E rezerva pt ca mou este un idiot. La fel cum Di Maria a explodat dupa ce a plecat el, si Ozil a inceput sa joace fenomenal la Arsenal, asa si Schurrle joaca fenomenal fara Mourinho. Mourinho a avut 90% acelasi lot ca Ancelotti si ala a castigat CL din PRIMUL sezon la echipa. Iti dai seama ce potential a avut Real in toti anii astia? Bine, probabil si caderea Barcei a avut un rol important in ascensiunea lui Ancelotti si Real, dar totusi, Mourinho este pur si simplu un idiot care arma lui favorita este autobuzul. Un idiot.
Nimeni nu stie de el daca ii scrieti numele adevarat. Este cunoscut pe plan mondial cu supranumele "Cosmarul 5telei" (actuala FCSB).
Ce echipa au astia de la Celski daca un super jucator ca Schurrle e rezerva...
....Chelsea campioana...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.