Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi explică eșecul usturător din meciul de titlu: „Nu ar fi corect”
0
Alex Crețu a ținut să plătească polițe: „Mulțumim domnului Rusescu, mulțumim domnului Șumudică!”
0
Adrian Rus: „Sunt șanse foarte mari să rămân! Mi-am îndeplinit visul”
0
Reacția scurtă a lui Mihai Rotaru, după titlul câștigat de Universitatea Craiova: „De abia am făcut altele”
0
Știri din fotbal internațional
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Final în meciurile românilor din penultima etapă din La Liga: cum arată lupta pentru cupele europene
0
West Ham, cu un picior în Championship » Tottenham e la mâna ei pentru menținerea în Premier League
0
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Respect :)
Ti-am dat,nu doar like,ci si respect. :)
Totuși ce naiba face individul ăsta cu atâția bani (valabil și pentru Neymar, care însă n-a fost fotbalist niciodată). Ronaldo are bani cât pentru cel puțin 20 de vieți. Cum să dai atâția bani unui jucător de 40 de ani? Cu banii ăștia hrănești toată Fâșia Gaza (că tot sunt frații lor pe acolo și YouTube e împânzit de mesaje lacrimogene de palestinience care cer ajutor).
Imi place in articol cum alintati pe ala cu "Ney". Chiar ca "ney", "nu", "nadamar" si alte chestii care se refera la performanta sa oriunde s-a dus si echipele pe care le-a stricat cu viata extrasportiva. De bine de rau - ca sunt multi care nu-l suporta - CR7 oriunde s-a dus a marcat goluri, mai multe ca Mielssi sau ceilalti, si nu a avut nevoie sa fie tinut de mana si asteptat sa faca performanta - ca de-alde Miculescu! (sa scriu ceva naspa de fcsb sa-mi iau si eu like-uri)
Ăsta da supertransfer, de la Al Pilaf, la Al Kebab. Nu ca mutări derizorii de la Bayern la Barca ori de la Inter la City.
Pe Neymar trebuie sa-l trimita de urgenta cu un avion privat la Mari Jana. Dar, stai, Jana este deja fully booked cu cativa fecesebisti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.