Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 2-0 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Fiule de ce nationalitate esti? C.L.-Nu stiu deastea , nu stiu deastea....=))))))
"Csaba Laszlo, în istoria lui Charleroi » 3 puncte din 45... Romanul a...". Mori de ras cand ii citesti pe astia de la gesepe. Ce roman ma?! Daca a juacat la nationala e roman?! E ungur in piz...da mamii voastre de ratati.
Cum te cheama pui de dac? Csaba Laszlo !?
pe acest antrenor ii spunem roman, iar lotzi boloni zice ca este antrenor francez. amandoi sunt unguri la origine chiar daca l.b a jucat in nationala romaniei. boloni nu a vrut sa se faca de ras? d c a zis ca este antrenor francez? si noi pe acesta il facem roman e ungur!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A fost antrenor si la Hearts, in Scotia, si era destul de apreciat acolo. La un moment dat, se vehicula ca era in carti pentru preluarea postului de antrenor la Celtic!
Asta e roman ? unde ? n am auzit niciodata sa se vorbeasca despre el, iar dupa nume ....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.