Alte știri din fotbal
Primele reacții după tragerea la sorți a grupelor pentru Campionatul Mondial 2026 » România ar nimeri o grupă accesibilă dacă trece de baraj
0
Oficial! Alexandru Chipciu a semnat » Anunțul oficial al clubului
0
Oțelul Galați - Unirea Slobozia deschide etapa 19 din Superligă
0
Joyskim Dawa, mesaj înaintea derby-ului dintre FCSB și Dinamo: „Sper să revin în play-off, vreau să fiu pregătit 200%!” + „Play-off-ul nu este un vis, ci un obiectiv clar”
0
Știri din fotbal internațional
Grupa MORȚII la Campionatul Mondial: Norvegia, ghinion la prima participare după 28 de ani
0
Acestea sunt grupele de la Campionatul Mondial din 2026 » România ar juca într-o grupă UȘOARĂ dacă s-ar califica
31
„Surpriză” la FIFA » Donald Trump a primit primul Premiu pentru Pace: „Am oprit atât de multe războaie. În Congo ar mai fi murit 10 milioane de oameni”
3
Marko Dugandzic, aproape de o destinație-surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
1
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
bulgaria:tska. germanya:bayern. spania: real.
Mersi! Cât ne ține Domnul în viață și sănătoși, nu o să ne sfiim să ne spunem părerile. Ce o să lipsească AI-ului o să fie ,,greșeala umană” de care suntem toți susceptibili, dar care dă farmec vieții noastre. Și perfecțiunea asta a AI-ului o să devină plictisitoare… —— Cât despre meci, am văzut live pe o aplicație de telefon bătăile cu forțele de ordine și violența fanilor. De cel puțin două ori a încercat unul dintre antrenori (probabil al echipei care era gazdă) să meargă spre suporteri, și să îi liniștească, dar erau gata să îl nenorocească. S-au adunat împrejurul lui o mulțime de ființe umane fără pic de rațiune. Unul dintre cei care îl certau, un bărbat mai bine făcut și-a dat seama că antrenorul era gata să ia bătaie, și și-a făcut curaj, i-a dat pe ceilalți la o parte și l-a condus pe antrenor afară din mijlocul mulțimii. Antrenorul s-a întors a doua oară spre fani cu mâinile ridicate, în semn de smerenie și vrând să își ceară iertare pentru meciul pierdut, dar nu a avut cu cine vorbi.
De remarcat și precizat ca niciuna dintre TSKA de la Sofia nu mai are treaba cu armata, una fiind o echipa privata apărută prim fuziuni, preluări, contestate, iar cealaltă fiind o echipa creată de fanii nemulțumiți! Deci niciuna dintre ele nu este echipa de unitate militară pt ca nicăieri in sportul profesionist mondial nu mai sunt tolerate cazărmile sportive bolsevice CSA=TSKA și CS Dinamo! Unica excepție rușinoasa, hidoasa, inacceptabila a rămas Romanica unde se continua pomaparea a peste 50 mil euro anual in cele doua anomalii staliniste!
Asta vrem și în România!!!Steliștii să-și scoată ochii între ei!Numita presă de sport duce campanii de ani de zile pentru a avea așa ceva și în România!Și ăsta e unul din motivele pentru care se ține cu dinții de subiectul csa și nu e lăsat să moară!Vrem ură!Vrem șou!Ura între steliști nu trebuie lăsată să disparăE un subiect prea bun și trebuie cultivat și crescut!Au grijă de asta peppa pig,iamprost,digiSparizer,prostNsport.
Poti sa ne dai exemple din alte tari mai sarace sau de alea mai bogate in care sa fie 2 echipe cu acelasi nume in prima liga?
Artificial cu acelasi nume! CSKA Sofia este Litex Loveci cu numele schimbat. Iar CSKA 1948 este cea formata de suporteri dupa faliment, pe modelul de pe la Timisoara la noi. Paradoxul este ca CSKA Sofia cea "originala" nu mai exista! Se bat pe nimic
@contrabas3 Unul din cele mai bune comentarii/ remarci citite pe gsp. Cam asta o sa lipseasca atunci cand majoritare vor fi comentariile generate cu AI. Deja foarte mult continut pe youtube provine din aplicatii generative de tipul invideo, steve.ai...
De unde aberatia 43.000 oameni?!? Infirmati va mai bine înainte sa scrieti prostii. Au fost maximum 8000.
Pedrinho ala - foarte bun jucator. Ar trebui sa-l vada cineva de la noi. ;)
Doar cetățenii de la CSA mai lipseau…..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.