Alte știri din fotbal
Mesaje tăioase la Rapid - Dinamo » Giuleștenii au pus trenurile în boxe, dinamoviștii le-au aflat scenografia!
0
Apariție rară la Rapid - Dinamo » Fostul acționar, surprins după multă vreme în tribunele Giuleștiului
0
Rapid - Dinamo: Alaa Bellaarouch e omul primei reprize!
19
Ovidiu Burcă, radical după ce i-a oferit Csikszeredei primul punct în Superliga: „Nu e simplu”
0
Știri din fotbal internațional
Fostul jucător de la Rapid, „triplă” la noua sa echipă » În Giulești a reușit doar 4 goluri în 73 de meciuri
0
Gaziantep - Alanyaspor, în prima etapă a noului sezon din Turcia
2
Momente de panică în amicalul lui Bayern » Jamal Musiala s-a prăbușit pe teren la două minute după gol
0
Fază incredibilă sub ochii lui Darius Olaru, lăsat pe bancă astăzi în meciul lui Union
1
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
7
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Diana Buzoianu convoacă de urgență șefii Romsilva: contracte de 28.000.000 ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Rusia amenință Turcia și SUA și vrea explicații. Deciziile care au ...
Libertatea
Sincer toate aceste fete care acceptă să meargă în toaleta cu un bărbat ce cred că se întâmplă,? Fac *** împreună? Și ea este vinovată. De nu îl chema Dani Alves nu discutam pe aici.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
de ce sa ii fie distorsionata vocea? sa isi asume
din ce am inteles si-au recuperat toate averile si deja le-au pus numele unor interpusi si singurul lucru care nu il pot face este sa paraseasca tara. in rest sunt liberi ca pasarea cerului. nu o sa faca o zi de puscarie si isi pastreaza zecile de milioane de euro. mai mult,produc in continuare fara probleme milioane de euro lunar. daca era solid dosarul aveau macar arest la domiciliu. oricum fratii tate sunt un fel de selly sau doarian popa dar la un nivel global. toti s-au imbogatit ca se uita prostii la ei si vand cursuri de 2 bani.
Care mai este situatia in cazul fratilor Tate?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.