Sa dispară FCBarcelona! Asta ar fi prea mult! Eu zic sa se mute la noi, tot clubul. La noi merge si cu minciuni si cu șpagă si oricum, chiar daca i-ar judeca cineva, verdictul nu se mai dă că s-a ... prescris.

rumunek
rumunek  •  29 Septembrie 2023, 20:56
Postat de befree pe 29 Septembrie 2023, 16:06

Este posibil, dar in cazul Alexandru Tudor, care a masacrat arbitrajul, avantajand fcsb in zeci de meciuri, ulterior fiind angajat in cadrul clubului infractor. Sindromul Ierusalim, de care Tudor sufera, nu-l absolva de vină.

Când îl ai pe Balaj președinte, trecut ca șef pe la o agenție plătită de la buget, e bine să nu strigi prea tare. E adevărat că țin minte un meci in Ghencea, 3-1 pentru Steaua, cu 2 penalty-uri neacordate de Tudor pentru CFR, dar ale lui Balaj ar umple tot acest comentariu. Iar OMV-ul de la Turda, dacă ar putea vorbi, ar face ceva valuri.

contrabas3
contrabas3  •  29 Septembrie 2023, 20:17
Postat de gazistu pe 29 Septembrie 2023, 13:41

foarte bine!! cum a patit-o si JUVENTUS, cea mai "blatista" si corupta echipa din Europa,... de ce n-ar fi si BARCA , daca se dovedesc vinovati!!

În meciul din etapa trecută, de la minutul 20 jucătorii lui Juventus au început să dea pase înapoi, nu au mai atacat poarta lui Sassuolo. În minutul 35 suporterii lor au început să-i huiduie, că s-au prins că în niște nesimțiți care nu vor să dea gol. Juventus e cea mai blatistă echipă din Europa.