Comentarii (44)
Nicolae Lupsa  •  13 Mai 2015, 11:26

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

vladutz13  •  13 Mai 2015, 00:05

Foarte tare.... la noi se musamalizeaza cazul ASA, adica nici macar nu au dat vreo decizie, sa spuna ca nefiiind oficial sunt in regula. Nimic.... nu inteleg cum de nici macar nu se discuta. Daca UEFA nu le da licenta de cupe europene, multi oameni ar trebui sa-si dea demisia de la FRF si LPF

adicn  •  12 Mai 2015, 23:35
Postat de ando89 pe 12 Mai 2015, 21:30

M-am speriat, credeam ca doar Steaua este grupare de traditie in Liga Campionilor!

Păi despre Dinamo cu siguranţă nu putea fi vorba!

babahuda  •  12 Mai 2015, 21:41
Postat de ando89 pe 12 Mai 2015, 21:30

M-am speriat, credeam ca doar Steaua este grupare de traditie in Liga Campionilor!

este si steaua de traditie la blaturi dar numai ca nu e amendata cacelelalte care au avut presedinti blatuitroi .juve.olimpiakos etc ..stelistii au traditie in asta dar nu sant retrogradati ca in tarile civilizate unde justitia isi face daatoria

fcu1948  •  12 Mai 2015, 21:31

***, Olympiacos este din Pireu, nu din Atena! Sunteți penibili, nu aveți tangență cu meseria de ziarist.........

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ando89  •  12 Mai 2015, 21:30

M-am speriat, credeam ca doar Steaua este grupare de traditie in Liga Campionilor!

manty_one  •  12 Mai 2015, 21:30
Postat de valiza.epo pe 12 Mai 2015, 20:47

Grecii ar trebui sa se mute in campionatul Romaniei. Aici nu exista riscuri daca faci asemenea fapte. Doar ca... e greu sa concurezi cu FCSB!!!

desigur...cufffure nu mai prezinta nciun pericol..anul viitor va fi sfarsitul lor...falimentul si automat desfintarea!!

zecs93  •  12 Mai 2015, 21:05
Postat de oviatapentrusteaua pe 12 Mai 2015, 20:57

Uefa nu a primit condamnarea AVRAM MITA ARBITRI TARGU MURES desi tovarasul Burleanu a declarat presei ca a trimis dosarul. Curios ca niciun ziarist nu are curaj sa intrebe la Uefa! :)))) DE CE CINE SE TEM TOTI?

de anghelache, cand a vazut ca accel apartament pentru dudu a fost doar asa de fatada le-a fost frica sa-si mai bage nasu in campionatu romanesc :)))))))))))))))))))

zecs93  •  12 Mai 2015, 21:04
Postat de randoom_._ pe 12 Mai 2015, 20:43

*** deci daca Steaua castiga titlu nu are voie in ucl,dar daca termina pe locul 2 are voie in e.l. chiar ***. tu cand erai mic si aveai un metru(acuma ai 1,50) ***. erai umilit non stop.

iar la ultima faza: pai nu ai spus tu sa pun poza cu mine ca nu am curaj, nu am tupeu, eu am avut sange in oo, dar tu, bine ti-ai ales numele randoom ( asta inseamna ***) esti *** ca nu-ti pui poza la avatar !!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

oviatapentrusteaua  •  12 Mai 2015, 21:04
Postat de narcis_ny pe 12 Mai 2015, 21:00

poti sa le trimiti si tu e-mail

Nu are valoare. Doar daca e trimisa de FRF, organism afiliat.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • •••
  • 5