Alte știri din fotbal
Craiova continuă sărbătoarea » Ce se întâmplă în centrul orașului
2
Universitatea vrea să facă primul transfer pentru cupele europene: unul dintre cei mai buni mijlocași din Superligă!
0
Scandal între legendele Craiovei Maxima! „Ai luat-o razna? Ai uitat cine te-a făcut om? Nu ai pic de rușine?”
0
De ce e Filipe Coelho unic în istoria fotbalului românesc
0
Știri din fotbal internațional
Jucătorul de la FCSB, convocat la Campionatul Mondial » Prima prezență din istorie
1
Cititorii Gazetei Sporturilor oferă un verdict clar după „dubla” lui Inter » Câte procente a avut Chivu în sondaj
0
Denzel Dumfries, elevul lui Chivu, curtat de clubul din Premier League
1
Lotul Croației pentru Campionatul Mondial » Luka Modric se pregătește de a cincea participare
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
Am zis ca fecesebistii nu-s foarte inteligenti. Daca ar muri zilnic in accidente 10 mii de oameni, asa cum afirmi, in 23 ani populatia Turciei ar disparea. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Esti sub nivelul marii, ce sa argumentez cu tine.
esti prea prost sa intelegi ca dupa 3 zile nu au trecut nici de zece mii. o sa vezi ca nu ajung nici macar la 30 de mii. in accidente in turcia mor zilnic vreo 10 mii de oameni.
Gary, esti pe langa subiect si pe langa realitate. Cateva zeci de mii de morti (inca nedescoperiti), zeci de mii de raniti si milioane de sinistrati, oameni ramasi fara locuinte, fara loc de munca, fara venituri. Pari fecesebist dupa gandire. Astia nu-s foarte inteligenti. Cam ca Oct. Popescu
E greu de masurat prostia celui care a postat asta.
pentru baiatul din articol,sunt aproape 85 de milioane de turci si nu au murit dupa acest cutremur mai mult de 10 mii(ce-i drept,pana acum). fa tu calculele sa vezi de ce o saptamana este suficient pentru reluarea campionatului turciei. mai pe romaneste,mor zilnic in turcia,mai multi oameni in accidente de munca decat cat cati au murit in 3 zile de cutremur.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.