Alte știri din fotbal
Anunț de ultimă oră la FCSB! Mijlocașul semnează cu roș-albaștrii: „E un jucător fabulos”
0
Valeriu Iftime vrea să transfere de la Rapid: „Ne interesează, dar nu dau bani pentru el”
0
Mihai Stoica, ultimatum pentru Tavi Popescu: „E la răscruce. Are două drumuri în față acum. Nu stau după nimeni”
0
Mihai Stoica a numit revelația sezonului în Superliga: „Dacă ar fi să aleg”
0
Știri din fotbal internațional
O nouă trădare de proporții în Bundesliga? Starul lui Dortmund i-ar fi spus „DA” lui Bayern Munchen!
0
Arne Slot l-a introdus pe Salah în minutul 26 al meciului Liverpool - Brighton! Ce a urmat
1
Echipele de start în Barcelona - Osasuna » Gazdele urmăresc victoria în etapa #16 din La Liga
0
Karim Benzema, aproape de o revenire de senzație: „Dacă mă vor suna, cu siguranță nu voi spune nu”
0
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Asasinatul cu bombă de la Arad. Ce a declarat în instanță nepoata lui Ioan ...
Libertatea
Moarte suspectă în cazul Rodicăi Stănoiu, după loviturile la cap. Este ...
Adevărul
De ce apar durerile de genunchi și cum pot fi prevenite. Un medic ortoped ...
GSP SPECIAL
Reacția lui Recep Tayyip Erdogan, după ce rușii au atacat trei nave ...
Libertatea
cu atat a ramas fotbalul romanesc cu doi antrenori:Dan Petrescu si Mircea Lucescu,restul sunt doar vorbe si circ
eu cred ca mai sus! top 5 ! cred ca va termina pe 2 sau pe 3
ai dreptate 10 puncte in 3 etape ..super =))
In sfarsit avem si noi romanii cu ce ne mandri. Sper sa reuseasca sa tina pasul pana la sfarsitul campionatului si apoi sa faca pasul cel mare spre un club mai puternic..de ce nu Chelsea:) Felicitari!
era vorba despre etapa a 6-a, ce sa-i faci ziaristii astia le stiu pe toate
sau poate chiar mai sus, de ce nu
in acest moment Dan Petrescu este cel mai bun antrenor roman, va duce cu siguranta kuban in primele 10 echipe la sfarsitul sezonului
no comment.....cel mai serios jucator roman din istorie va deveni cu siguranta cel mai bun antrenor roman din istorie!!!!!!ce a facut el,si la urziceni si acum la kuban......echipe de kkt....e imposibil de realizat!!!!!!norocul nostru,al suporterilor celorlalte echipe,ca RAPIDUL nu a crezut in el.......probabil machidonul shef a fost de vina...in rest...RESPECT MAXIM DAN PETRESCU SI BAFTA!!!!
Felicitari lui DAN PETRESCU.Este un baiat destept si muncitor... In locul lui GIGI as da oricit sa-l aduc pe DAN P. la STEAUA ar avea rezultate si in campionat si in Europa.BRAVO DANE!!!!!!
ESTE UN ANTRENOR FOARTE BUN ! O DEMONSTREAZA REZULTATELE OBTINUTE PANA ACUM. NU AR TREBUI SA MAI ANTRENEZE IN ROMANIA.....SUPORTERII L-AR INJURA DUPA UN MECI PIERDUT SI NU CRED CA MERITA ASA CEVA. .....DEH MENTALITATEA SUPORTERULUI ROMAN.....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.