Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
2
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Pep Guardiola, prima reacție după ce a pierdut titlul în Anglia + Ce a spus despre plecarea de la City
0
Arsenal este noua campioană a Angliei! Mesajele transmise imediat de „tunari” și de Premier League
2
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Dumbo a câștigat primul sezon „Desafio: Aventura”. L-a învins în finală pe ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
SUA au fost la o oră de lansarea unui atac masiv împotriva Teheranului, ...
Libertatea
Indisponibilități au fost și la Real , mai ales în axul defensiv central . Citește sinteza lui Arsene Wenger - joc între bărbați si copiii . Nu am spus-o eu , dar ce știe Wenger , nu i așa ?
Plâng, dar doar pentru că scriu pentru cine nu știe a citi. Ce treabă are Yamal cu ce am scris eu? Nu-mi răspunde te rog, că sigur răspunzi alte bălării.
”Stelică66”, ce să doară, bre?? Văd că ai ieșit iar cu tinicheaua în frunte, să ne spui că albișorii au jucat fantastic de bine!! Las-o moale, ei s-au scremut pentru un 2-1, în condițiile în care adversarii aveau indisponibili 3-4 piese de bază. Lasă că vine returul, și vă liniștește grădinița.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Doare ? Lasă ca trece . Hala Madrid !
Scuze , scuze și iar scuze . Și declarații fără acoperire de la un puști a cărui carieră o ia deja în jos - Lamine la mal .
Alaba , Rudiger ????! Ți se pare ca iese la socoteala ? Ferman’s Mendi ? Cu sau fără absenți, Real i-a executat . Yamal e tare doar în declarațiile lui . Șah și MAT ! Nu plânge ….
Slăbuț meci. În special, din cauza indisponibililor Barcelonei. Arbitrul, mai slab decât meciul în sine. Dacă ăsta-i arbitraj de La Liga, zic mersi pentru arbitrajele noastre. 2 penalty-uri pt Real date aiurea rău de tot. Pe primul l-a întors (coresct) VAR-ul. În schimb, pe cel de-al doilea, VAR-ul a fost cel care l-a dat, dar totuși... Ăla-i henț doar pt Real. Pentru ORICE altă echipă nici nu se discuta nimic. Penibile decizii.
Un meci foarte slab, de ambele părți!! Aveam alte așteptări, dar acest ”clasico” - având în vedere că au jucat jucători a căror valoare depășește 2 mld. euro -, a fost mult sub cele anterioare. Bine unii vor zice ”da, dar punctele contează”, dar eu zic că ”ce mi-e 2 pct. sau 5 pct. la acest moment”, în niciun caz nu putem vorbi acum de o favorita la câștigarea campionatului. E mult prea devreme, mai e mult până la ultimul meci al sezonului din La Liga, multe se vor schimba.
Tovarășe ai văzut lista de indisponibili ai Barcei? Păi numai Raphinha face cât tot lotul Realului. Dovadă, ultimele partide cu Hansi Flick pe margine si Raphinha în teren în care a pierdut de fiecare dată iRealul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.