Alte știri din fotbal
Marius Șumudică a tunat după înfrângere: „Rușinos, de Divizia C! Nu se poate așa ceva”
0
Florin Maxim, după ce i-a stricat debutul lui Șumudică la CFR Cluj: „Va fi o nucă tare”
0
A înscris un supergol cu CFR Cluj: „Spuneam de acum două zile că marchez! Vrem în play-off”
0
Djokovic a ieșit la atac, după umilința suferită de CFR Cluj în fața Corvinului: „A venit nota de plată”
1
Știri din fotbal internațional
Surpriză uriașă! Au învins PSG și au scris istorie în Franța
0
După dezamăgirea de la Mondial, au schimbat selecționerul
0
Barcelona a dat lovitura în mercato! Fabrizio Romano a anunțat: Rodri semnează contractul
0
Mikel Arteta, după triumful din Supercupa Angliei: „Sunt surprins de rezultat!” » A avut un remarcat
0
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
2
De ce e motorina la Lukoil cu 30 de bani mai scumpă decât la concurență: ...
Libertatea
Minunea de la Cluj: satul care și-a dublat populația cu o strategie ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Noi precizări ale CCR despre discuția dintre Simina Tănăsescu și Ilie ...
Libertatea
incult...
lasa-l ma in ma.sa de icult..nu stie face diferenta intre dejean si doljean :))
taci treakului de fhomist ca voi va duceti la meci ptr.ca va da Mitikelu supa si pita gratuita, la kantzarola.
Un articol de acum 2 luni a aratat in tur media de spectatori sa aduc la realitate pe toti : 1. Craiova : 20 de mii 2. Steaua : 8500 3. Rapid : 7500 4. Timisoara : 7 mii Restu nu mai conteaza ! Nu inteleg totusi dece Fani Stanei rad de Cfr cand ei sunt pe 2 la numar de fani doar pnt ca au multi tiggani care vand seminte mai pune gigi si armmata hahah .
Culio e un castig mai mare pt galata decat Stancu... Asta o poate spune oricine, chiar si Hagi.
ce super sfat :)) nu toti jucatorii au norocul sa primeasca un sfat ca asta :)))
dejene tata...se vede ca estri unul din cei 33 de fani cufurici....du-te frate in Mongolia!!!
Din istoria celor de la galata au avut acest statut poate doar 3 romini si asta dupa citeva trofee supreme ridicate deasupra capului, acum daca stam sa ne uitam culio nu poate fi comparat prin prisma faptului ca el are meciuri ca le numeri pe degetele de la o mina. Fiti seriosi. Scirba si rusine de profesia lui nea Vanea fiei tarina usoara pe care o batjocoriti acu, mai bine despre becali ca faceti exact ca Badea del imita pe Diaconescu "In pozitie la Basescu" Idolii la galata sunt 3
Cred ca ajunge si asta ca Ribery! Asa poate facem si noi rost de unul ca ei pentru nationala Romaniei de la academia lui Hagi!
dar de "fanii cfr" de ce nu zici nimic? pai....un raspuns ar putea sa fie ca ei NU EXISTA (inafara de vreo 3 exaltati de aici pusi pe statul de plata al lui paskany)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.