Alte știri din fotbal
Ioan Varga, mesaj pentru Daniel Pancu: „Îi prezint public scuze! Sunt mândru de el, îl vreau în continuare”
1
Fost coleg al lui Daniel Pancu, dezvăluiri despre viitorul antrenorului: „Am vorbit cu el”
2
„Ajutor” de la FCSB pentru Craiova în lupta la titlu?! » Atunci a fost momentul-cheie: „Suntem printre favoriți, dar nu ne iese niciodată”
2
Idol în Bănie, reacție tare de la 3.500 de kilometri distanță de Craiova: „Azi se încheie campionatul!”
2
Știri din fotbal internațional
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Ce o așteaptă pe CFR Cluj în Conference League: cap de serie în turul 2 și 3, coșmar în play-off
0
Chivu și-a adjudecat lo scudetto și Cupa, dar șeful Senatului italian are o obiecție: „Nu-i dau 10”
0
FIFA și Iran, ultima întâlnire înainte de Campionatul Mondial » Ce s-a întâmplat
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
sa te vad gicane, ca de comentat la adresa lui razvan, toti suntem buni! nu cred ca te prinde revelionul acolo...
Ai doresc mult noroc si sansa regelui si sa aibe aceleasi performante care le-a avut ca jucator.Indiferent de ce se va intampla voi ramane un fidel fan -Hagi.Respect pentru tot ce a facut ca fotbalul romanesc sa fie apreciat vreo 10 -12 ani.
Auzi nerealizatule, normal ca pentru bani, dar mai face cineva ceva ptr onoare si cinste? Pe ce lume traiesti? Crezi ca dinamovistii tai joaca pe gratis? E normal ca loialitatea fata de un club e frumoasa, dar pana la urma banii vorbesc. Asa ca hai mai las-o balta cu comentarii de-aste comunisto-patriotice.
Un geniu a fost Zidane, care in finala CM a batut aproape singur Brazilia. Hagi a clacat la echipele mari sau in momentele de importanta capitala! Dintre cei ce comenteaza articolul de fata, putini l-au vazut jucind pe Dobrin. Pase la milimetru de 40-50 m, uneori asa de surprinzatoare incit nu numai adversarii ci si coechipierii ramineau "fara replica"! Gasea omul liber cu ochii inchisi, Radu II trebuia deseori numai sa puna piciorul ca sa inscrie. Unde mai pui ca Gicu avea doua picioa
hagi e un campion. poate nu reuseste sa le insufle tuturor dorinta de a deveni nr unu...si nu poate oricine gandi ca un invingator...hagi e un exemplu de urmat.daca are probleme de exprimare se va gasi un secund mai orator decat el.tu ca jucator antrenat de hagi trebuie sa incerci sa-ti depasesti maestrul.asta e legea evolutiei.in orice domeniu elevul trebuie sa-si depaseasca profesorul , daca se vrea progres....eu sunt suta la suta cu hagi in incercarea lui de a demonstra ca e bun.
Gica sa te ajute Dumnezeu si Allah, sa ai parte de multe victorii; sa le demonstrezi la toti clevetitorii ca numele tau se poate asocia si cu un mare antrenor. Cred ca ai facut cea mai buna alegere - multa bafta duminica cu Fenerul. Sa nu uiti niciodata ca tu esti REGELE!
Bafta maxima, Gica, o sa ai mare nevoie de ea! Galata are deja probleme, un pas gresit si te-au mazilit bashkanii!
Mult succes Hagi Pasa si ca antrenor.
Mult succes Hagi! Esti un roman mandru si demn!
Mult succes Hagi! Esti un roman mandru si demn!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.