Alte știri din fotbal
Daniel Oprița: „Da, mi-am dat demisia, e semnată, dar nu pot să-i las ca un laș”
2
Dezertări pe bandă în Gruia: al doilea nume important care și-a reziliat contractul cu CFR Cluj
2
Dinamo pregătește două mutări importante » Negocierile sunt în toi: „E în mâinile noastre”
0
„Nu contează cine este suporterul. Pancu e o legendă” » Victor Angelescu aprobă reacția agresivă la adresa seniorului din tribune
3
Știri din fotbal internațional
Verdict-șoc în direct, după 1-1 cu Ararat: „Craiova nu se va califica. E incredibil!”
0
Rezultate halucinante în Europa League » Campioana a luat ȘAPTE în Polonia, maghiarii l-au subordonat pe Salah
0
Fără bancuri la Erevan! Universitatea Craiova a dat de greu cu armenii și calificarea nu mai e o formalitate
58
Ce l-a deranjat pe Nicușor Bancu la Craiova - Ararat: „A ieșit invers. Nu e cum credea lumea”
0
Lifestyle
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
12
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
26
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Campionii banilor europeni din Mecanismul de Redresare și Reziliență
Libertatea
De la un sat uitat de lume din Botoșani la marile gale de K1. Povestea ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Daniel Funeriu, fost ministru al Educației, cere statului să finanțeze ...
Libertatea
pentru noi e bine ca jucam ultimii si stim ce rezultat de califica. in orice caz, cel mai rau e sa termine germania pe 2, sunt singurii cu golaveraj mare. in rest ar trebui sa avem scoruri mari ca sa avem probleme.
atunci se va face un clasament cu cine a înscris cele mai multe goluri în meciurile dintre cele 3 echipe. Deci nu se pun golurile din meciurile cu Serbia
FRANTA A FOST MEREU UN ALIAT DE NADEJDE.. HAI CU UN EGAL..GERMANIA -AUSTRIA AU FACUT BLATURI SI MAI PENIBILE.ACUM NU MAI POT SA L FACA.. ***.. REMEMBER?.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu, suntem prea ofensivi, bate la ochi. :))
Ei vor sta la mana noastra sau a Frantei, cand vom juca noi, celelalte grupe sunt incheiate.
Buuun, atunci ne trebuie un punct pentru a fi siguri? După toate posibilitățile luate în calcul? Îi batem și și gata! Să fim siguri , nu mai stăm la mâna Italiei și Danemarcei să dea multe. :))
Un egal de salon cu Franta si am terminat discutiile.
ca bine zici :) sa savuram momentul ca cine stie cand se mai repeta.
La meciul Romania - Franta o sa primeze instinctul de conservare de ambele parti ..un egal FARA ARANJAMENT care convine ambelor echipe ... Parca vad ca o sa fie primul 0-0 !!!
Corect, nu vor risca din motivul pe care l-ai spus, dar nici nu vor forta, si cu 7 puncte se pot califica! Dar avand in vedere ca Austria nu are sanse la semifinale decat daca castiga, cred ca-i vor invinge pe austrieci.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.