Comentarii (27)

magic4ever  •  01 Decembrie 2019, 17:48

Hagi daca era invitat vroia si trofeul Golden Boy pentru printul Ianis Hagi:)

cornelconasu  •  01 Decembrie 2019, 17:19

Eu nu știu de ce se alimentează mereu cu minciuni !!! Strict pe subiect : 1) Hagi a...declinat invitația pentru că avea meci la Botoșani ! 2) Academia Viitorul a primit 4 ani la rând sume de bani de la FRF pentru că acolo urmau să se pregătească centralizat loturile de juniori ! Hagi după ce Mircea Sandu și Dragomir au fost debarcați și nu a mai primit bani, a pus lacăt pe poartă și nu a avut acces nimeni însușindu-și totul !!! Sumele au fost confirmate de Mircea Sandu și Dragomir !!! Adevărul trebuie știut !!!!!

offside  •  01 Decembrie 2019, 16:58

Știu cine este Hagi și știe o lume întreagă. Dar când văd cine îl judecă, niște neica-nimeni mă pufnește râsul. Vai de capul vostru!

mordi  •  01 Decembrie 2019, 16:10
Postat de amicu pe 01 Decembrie 2019, 16:00

Pe Ianis trebuia să îl cheme. Și așa nu are treabă

Plin de prosti pe aici. Unde naiba mai defecati voi prostia si ignoranta daca nu era rubrica de comentarii gsp?

bazinga  •  01 Decembrie 2019, 15:36

Mafie,mizerie,coruptie,putregai...Aceasta este lumea "'superba"' in care traim....In toate domeniile este o mizerie de nedescris...

Nick Patashui  •  02 Decembrie 2019, 15:50

Chiar nu inteleg de ce trebuia Hagi invitat...ce treaba are el cu Nationala...sa inviti un ***..sa te faci de ras cu el..chiar e prea de tot...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Geo Geo  •  02 Decembrie 2019, 11:25
Postat de amicu pe 01 Decembrie 2019, 15:51

Ați mai inventat încă un scandal???? Era regele nebăgat in seamă???

Daca era rege purta ceva in cap (PE CAP).

Leonard Crassas  •  02 Decembrie 2019, 11:24

Vorbiti cu Iohanis sa declare doliu national

pma77  •  01 Decembrie 2019, 21:56

Stiati ca Hagi a primit cadou de la stat un teren de zeci de milioane de euro ca sa-si faca academie?

stinta  •  01 Decembrie 2019, 20:57
Postat de offside pe 01 Decembrie 2019, 16:58

Știu cine este Hagi și știe o lume întreagă. Dar când văd cine îl judecă, niște neica-nimeni mă pufnește râsul. Vai de capul vostru!

Aveti dreptate. E plina tara noastra de neica nimeni care isi dau cu parerea despre cine nu trebuie.

  • 1
  • 2
  • 3