Alte știri din fotbal
Unirea Slobozia - Farul, debut la gazde pentru Claudiu Niculescu » Echipele probabile
0
Întrebat după Rapid - Petrolul: „E adevărat că sunteți certați cu antrenorul?”
0
Victor Angelescu s-a convins de Moruțan și Paraschiv după remiza obținută de Rapid cu Petrolul: „Atunci vor ajunge la un nivel optim”
0
Incredibil! Ioan Varga și-a „amanetat” jucătorii pentru a plăti salariile
3
Știri din fotbal internațional
Ionuț Radu, seară de uitat: două goluri primite din două șuturi pe poartă. Cum l-au notat spaniolii
0
Reghecampf, prima înfrângere de când e în Sudan, chiar în Liga Campionilor Africii
0
Primul transfer din vară al lui Chivu » Ce sumă va trebui să achite Inter pentru fiul fostului coleg al antrenorului!
0
Mikel Arteta a anunțat o absență de marcă la Arsenal: „Este out câteva luni”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Individul misterios care știa tot ce mișcă și se vorbește în România. ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Doi soți au cumpărat o casă în care știu că vor fi inundați, dar nu regretă ...
Libertatea
Astea nu sunt opinii! Cand vei avea comentarii pertinente atunci putem vorbi! Pana atunci poate ne ocolesti tu pe noi si ne scutesti de aiureli de genul acesta! Inteles?
invidia e uriasa
Nu stiu daca sa ma amuz sau sa plang dupa un astfel de comentariu.Cum la fel de bine nu stiu daca vorbesti serios sau daca e un pamflet.Merg pe varianta pamfletului, dar daca chiar vorbeai serios iti recomand un doctor.
Daca ai arunca placile zgariate de aici ar ramane gsp-ul fara trafic. Uita-te si in gradina voastra ca nu sunteti cu nimic diferiti. Aceleasi placi zgariate.
Mult succes lui Mandorlini la Verona. Foarte bun antrenor!! Cu echipa actuala a CFR-ului, ar fi defilat prin liga mitico-manelista!!!
De 5 ani nu s-a mai castigat un titlu, la noi, cu ajutorul arbitrilor!!! Adica, de la ultimul titlu castigat de Steaua!!! De atunci, cu tot ajutorul arbitrilor pentru "'campioana coruptiei"', au castigat doar echipe care au jucat PE TEREN!!! Iar startul slab dupa castigarea titlului - in cazul CFR Cluj - se datoreaza faptului ca atat jucatorii cat si antrnorii sunt cu gandul la un transfer afara!!! De aceea a zis Paszkany ca il da afara pe Costa daca ... castiga tot!
sa castigi 3 trofee si sa te dea afara numai la noi se poate intampla asa ceva
Hai bah baiatule, trezeste-te la realitate, esti in Romania! In ultimii 4-5 ani, toate campioanele au luat titlul ajutate masiv de arbitri (Urziceni mai putin, doar in meciul cu Dinamo). Blatul ordinar de la Craiova (Craiova isi merita soarta pt nenorocirea de atunci), meciuri vs fundasi imprumutati de la CFR, si implicit somnolenti, etc etc.... Anul asta s-a vazut valoarea voastra, locul 100 dupa ce ati luat titlul,nu te pune pe ganduri???????)
@andrei_129 : Daca nu-ti convin opiniile mele poti sa le ocolesti.Ca arbitrii v-au decorat vitrina cu trofee este un lucru care nu trebuie demonstrat pentru ca este evident.Cei care trebuia sa aduca dovezi la vremea respectiva au dormit.Oare de ce ? Poate-mi spui tu xD .
sa mori tu ca doar cu arbitri? adu si niste dovezi ca s-ar fi dat bani la arbitri, daca tu le aduci eu plec in lume. mai schimba placa baiatule, ca am obosit sa vad aceeasi placa zgariata
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.