Comentarii (112)
rocky5
rocky5  •  09 Martie 2021, 20:47
Postat de Vasile Marin Cosmulescu pe 07 Martie 2021, 20:13

Mihaila omul meciului cu cea mai mare nota și voi vorbiți de oaie. Sunteți slabi.

De la oier pică mălai, de la olteni ce sa pice?

ray51
ray51  •  09 Martie 2021, 12:11

Chiar s-a vazut ca cei doi au intrat mult mai bine in joc decat predecesorii lor. Ca au ajutat echipa. Pacat de golul primit in min 94. O victorie ar fi fost extrem de bine venita.

ceauseusescu_tatal_nostru
ceauseusescu_tatal_nostru  •  07 Martie 2021, 22:11

Sunt totusi niste lucruri ciudate aici, adica Mihaila e in Italia de 7 luni deja si pana acum chiar nimeni nu a vb cu el? Nu i-a explicat nimeni ca trebuie sa scoata capul din pamant cand alearga sau cand paseaza? Joaca la fel ca in Romania, nu a progresat deloc! Se poate sa-i fi spus si atunci se poate trage o singura concluzie, e prost ca noaptea, ceea ce e cam evident, din cauza asta nu vad cum ar putea el ajuta nationala, oricum nu duce mai mult de o repriza, D Aversa face bine cand ii da soar 45 de min. Man in schimb joaca din ce in ce mai bine, i-a reprosat ft bine de altfel D Aversa implicarea in joc si lipsa agresivitatii si chiar se pare ca a inteles, e mult mai implicat, recupereaza, se lupta pt baloane, e pe drumul cel bun la el se vede progresul dupa doar o luna, va deveni titular in curand sunt sigur, el, stanciu si maxim trebuie sa fie titulari la echipa nationala, echipa trebuie construita in jurul lor! Revenind la Parma, chiar nu inteleg de ce insista D Aversa cu Gerviniho, se vede ca e plictisit, joaca doar pt el, probabil si-a gasit deja alta echipa pt la anul, pt ca Parma va retrograda sigur, ar trebui sa inceapa cu Karamoh si Man titulari, au colaborat ft bine cu Inter, iar pe parcurs sa intre si prazarul, care, asa prost cum e, are totusi dorinta de a realiza ceva si bulan ca azi, mai vrea sa dea un sut la poarta si centreaza bine din greseala sau ii construieste Man golul si el trebuie doar sa o bage in ate. Autogolul de azi mi s-a parut foarte dubios.

adrianciprian
adrianciprian  •  07 Martie 2021, 21:23
Postat de Vasile Marin Cosmulescu pe 07 Martie 2021, 20:13

Mihaila omul meciului cu cea mai mare nota și voi vorbiți de oaie. Sunteți slabi.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

853246084756615
Marcel Popa  •  07 Martie 2021, 20:32

Parma are 2 victorii ,pe ei scrie serie b.Atunci sa vedem ce joaca cei doi rumeni.

doar..titi
doar..titi  •  07 Martie 2021, 20:22
Postat de parpalache pe 07 Martie 2021, 20:00

Bai nene, cum il agatza astia de la GSP pe Man de coada lui Mihaila,ca pe un cornete!La dus in spate la U21 si nu scapa de el nici la Parma(din cauza *** lui Becali de la GSP)!Auzi,auzi,cica„din faza lucrata de Man”!intr-adevar a plecat Man pe contraatac-dar a dat o pasa slaba in lateral si de acolo un alt jucator de la Parma, a centrat in careu,iar Mihaila a aparut fulgerator si a trimis in poarta, din 6 metri-exact ca „cobra”Adrian Ilie la Valencia!

da parpa .. viziune de hater : mihaila a luat mingea din terenul parmei , a driblat totul si a inscris !!in realitate , exact ca si la u21 ..mihaila speculeaza ideile , tehnica ..si munca altora !!bravo lui ca a fost acolo ..dar doar atat !!

1094710014014941
Vasile Marin Cosmulescu  •  07 Martie 2021, 20:13

Mihaila omul meciului cu cea mai mare nota și voi vorbiți de oaie. Sunteți slabi.

gogoas
gogoas  •  07 Martie 2021, 20:10
Postat de parpalache pe 07 Martie 2021, 20:00

Bai nene, cum il agatza astia de la GSP pe Man de coada lui Mihaila,ca pe un cornete!La dus in spate la U21 si nu scapa de el nici la Parma(din cauza *** lui Becali de la GSP)!Auzi,auzi,cica„din faza lucrata de Man”!intr-adevar a plecat Man pe contraatac-dar a dat o pasa slaba in lateral si de acolo un alt jucator de la Parma, a centrat in careu,iar Mihaila a aparut fulgerator si a trimis in poarta, din 6 metri-exact ca „cobra”Adrian Ilie la Valencia!

Hai dinamo ! Maine rupem in doua voluntariul ca doar nu jucan cu fiorentina !

sergentu72
sergentu72  •  07 Martie 2021, 20:03

In loc sa fim bucurosi ca incet incet baietii astia doi reusesc sa-si puna in valore calitatile noi ii facem gloabe sau mai stiu eu cum !! Tipic romanesc. Vorba lui Celentano: "asta e atat putem" !!!

parpalache
parpalache  •  07 Martie 2021, 20:00

Bai nene, cum il agatza astia de la GSP pe Man de coada lui Mihaila,ca pe un cornete!La dus in spate la U21 si nu scapa de el nici la Parma(din cauza *** lui Becali de la GSP)!Auzi,auzi,cica„din faza lucrata de Man”!intr-adevar a plecat Man pe contraatac-dar a dat o pasa slaba in lateral si de acolo un alt jucator de la Parma, a centrat in careu,iar Mihaila a aparut fulgerator si a trimis in poarta, din 6 metri-exact ca „cobra”Adrian Ilie la Valencia!