Alte știri din fotbal
Robert Bădescu, fundașul lăudat de Șucu la Rapid, a semnat cu alt club din Superligă
1
Obiceiul alimentar al noului transfer de la FCSB l-a impresionat pe Mihai Stoica
0
Mihai Stoica a anunțat noutățile din mercato de la FCSB » După Luca Stancu, încă două transferuri sunt aproape gata
6
Gigi Becali a pus mâna pe telefon: „Mi-a zis că vine Drăguș”
1
Știri din fotbal internațional
Deschamps a anunțat dacă Mbappe poate intra cu Spania: „Vă raportați la ce s-a întâmplat la antrenament?”
0
Pe cine preferă Cornel Dinu între Leo Messi și Cristiano Ronaldo: „Din toate punctele de vedere!” + Marea favorită la titlul mondial
0
Crede că Tuchel a pierdut vestiarul în fața unui star englez: „Nu mai e el șeful!”
0
Accesoriul lui Erling Haaland a făcut senzație la întoarcerea în Norvegia
1
Lifestyle
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Fotografia „interzisă” care i-a dat de gol
1
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din istoria fotbalului românesc nu a fost abandonată
11
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
9
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Cine l-ar putea împiedica pe Putin să folosească bomba nucleră. Garry ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cod galben de ploi torențiale, vânt puternic, descărcări electrice și ...
Libertatea
Agramat am inteles ca esti, acum in "scrisoarea" asta scrisa probabil de cineva care a incercat sa te scoata din ***, se vede ca nu ai nici urma de decenta, bun simt si coloana vertebrala. Ar trebui sa te dea in judecata si sa te scuture bine. Pentru cateva sute de euro ai devenit un *** trist.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hai mai. Ăsta iar vrea să ne ia de prosti. Singurul lucru pentru care regretă cele spuse e ca nu mai ține de funcție la UEFA și avum nu e nimic ce-l mai recomandă să mai pape vreo ciorbiță de la vre-o echipa de consiliu județean. Refuz să cred ca acest personaj mai poate fi luat în calcul ca președinte la vreo echipă de drept privat (mă bufnește râsul cat de mare putere au avut acești jucători cu caractere îndoielnice în fotbalul românesc și în ce hal l-au adus, pe urmă tot ei sa ne ia la misto și sa ne vândă ideea ca sunt salvatorii fotbalului românesc) . Acesta este exemplul clar de lipsa meritocrației în domeniu. Au pus mâna ca niște paraziți pe un organism viu și nu se opresc până nu-l omoara de tot. Dacă vrem să ne trezim domnilor, eliminați toate aceste elemente, dați fotbalul pe mâna unor profesioniști și aveți răbdare. Abia aștept ca această generație de “aur” pe care o numesc eu parazită să ne lase fotbalul în pace ca să putem crește. Dintr-o dată toți fostii fotbaliști sunt președinți, antrenori de prima ligă și alte funcții de conducere. Nu sunt de acord ca performanța într-un domeniu (fost jucător) e egală cu performanța în altele (președinți, antrenori, manageri) chiar dacă au o oarecare tangentă. Nu l-am văzut pe domnul Prunea de exemplu să o ia de jos să crească echipe ca și președinte să fie recomandat în fruntea unei echipe de superliga dar a avut câteva mandate pe la diverse echipe fără nimic notabil bineînțeles. Salutări
Ce frumos domnule Prunea! Trebuia sa prezentati si foto cu pantalonii dvs. Asa uzi cum sunt intre picioare sa se vada ca ati avut tremurici ca va executa Klopp. Va si vedeam la notar cum puneati vila pe alta persoana ca sa nu va xecute Mr. Klopp >))))
Jucator de 2 bani , activist de 2 bani .După retragerea din activitatea de fotbalist, a lucrat la FRF, în funcția de șef al departamentului de relații internaționale, dar a fost suspendat din acest post pentru că este acuzat în dosarul "Penescu" că a luat mită de la Cornel Penescu, pentru a-i delega la meciurile echipei FC Argeș .anumiți arbitri. Mai recent #analist de 2 bani. Nimic nou sub soare !!!!
Serios? ☹️ Chiar niciun român nu mai înțelege semnificația cuvintelor românești? ???? Ori poate pentru dumneata, d-le Florian Prunea, suntem toți niște idioți irecuperabili? E vina presei românești că vă tolerează și vă promovează în continuare. Dumneata atâta poți, atât ai înmagazinat în memoria de largă durată a creierului, limbajul ăsta de "papagal" jmenar de "baracă" de ***. Păcat de copiii și adolescenții care te urmăresc că nici de departe nu ești o referință de urmat. ????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
acum drege busuiocul Hantu, regele Tik-Tokului, dupa ce s-a dat in stamba mai ceva ca Floricica Dansatoarea ;-)
un circar.
Domnule Prunea, Ești fotbalistul din Generația de Aur care s-a remarcat doar prin gafa cu Suedia și cu încărcătură din suspensor. Ar fi bine sa nu te mai cheme lumea în emisiuni, ca ne faci de ras. Ca tu te-ai făcut demult.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.