INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  FC BARCELONA

FOTO Asta e singura soluţie prin care Messi poate fi oprit :D

Articol de GSP - Publicat luni, 17 decembrie 2012 00:00 / Actualizat luni, 17 decembrie 2012 12:49

Lionel Messi este de neoprit. Aseară, împotriva lui Atletico, a reuşit o "dublă" şi a ajuns la 90 de goluri marcate în 2012 pentru Barcelona şi echipa naţională a Argentinei.

Chiar şi un fan a intrat la finalul partidei cu Atletico pe teren. A alergat spre Messi, îmbrăţişîndu-şi idolul. Tot aseară, au apărut mai multe fotografii amuzante cu starul argentinian. Una este o captură dintr-un filmuleţ, pus pe pauză: "Aceasta este singura modalitate în care îl poţi opri pe Messi, să pui pauză la video" :)

Sud-americanul a marcat şi foarte multe "duble" în ultimele meciuri, aşa că a apărut încă una: "Să marchezi doar un gol este prea simplu"

Playtech: Doliu în lumea fotbalului. A murit electrocutat în baie, din cauza telefonului mobil