Alte știri din fotbal
27 de goluri astăzi în Liga 2 » Ionuț Chirilă, umilit! Steaua pierde iar acasă + Surpriză la Târgu Mureș
2
„Ce fotbaliști din Superliga îți amintesc de tine?” » Adrian Cristea a susprins pe toată lumea
0
Oprița a început să urle în timpul meciului: „Doi, lăsați-mă în pace!”
0
Dan Petrescu, prima reacție după ce a auzit despre interesul lui Becali: „Sunt bucuros să aud, normal!”
0
Știri din fotbal internațional
Transfer record pentru portarul lui Manchester United » Cel mai scump din istoria ligii
0
Iubita internaționalului român a furat toate privirile la prezentarea din Scoția: „Începutul unui nou capitol!”
0
După plecarea lui Araujo, Barcelona pregătește o lovitură: finalistul de la Mondial e așteptat pe Camp Nou
0
După ce a filmat femei pe stadion ca delegat UEFA, Florin Prunea a reacționat aiuritor: „Am spus, citez...”
0
Lifestyle
Iubita internaționalului român a furat toate privirile la prezentarea din Scoția: „Începutul unui nou capitol!”
0
Fiica fostului mare internațional român, apariție incendiară în vacanță: „Ibiza și magia ei”
6
Anamaria vrea să obțină 50 de milioane de dolari de la superstarul Luka Doncic
3
Cătălin Cîrjan e un „câine” fericit » Imagini de la cununia civilă: Evelyn i-a spus DA!
3
Eugen Vaida, cofondatorul „Ambulanței pentru Monumente”: „Deși există o ...
Libertatea
Achizițiile de armament pe care România le face cu Ucraina prin programul ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Piloți români de avioane F-16 povestesc cum sunt doborâte dronele care ...
Libertatea
De acord cu tine, o singura precizare: "odata" are sensul de "candva", trebuia sa scrii "inca o data".
ala a castigat si el balon! esti prost informat! i-au acordat un balon..cu heliu!:)))
Apai hai ca ti-ai dat cu tesla-n cap. Ui cu cine discut eu aici. Auzi de ce nu i-a dat si la ala balon... :))))
mai cu talent, pardon
Banuiesc ca stii ca Xavi si Iniesta sunt in aceeasi echipa cu Messi la Barcelona. Copile esti cu taica-tau, nu cu mine. Si vezi ca alea 90 de goluri nu le-a dat doar in campionatul Spaniei, fumatule. Tot eu sunt cel care s-a bagat aiurea in seama si trebuia sa fie mai atent? Nu cred.. haiosule.
Ala de-a dat peste 100 de goluri in 1972, Chitalu, de ce n-a luat niciodata un balon de aur? Daca tot nu conteaza trofeele si competitia in care a reusit golurile, de ce nu i-au dat si lui?
Astfel, Messi rescrie istoria.. din nou. Dupa mine, e in top 5 all-time. Mai mult ca sigur sunt doar subiectiv si nu acestia sunt cei mai buni 5 care au existat, dar pt mine ei sunt: Cruyff, Zizou, Pele, Maradona si Messi. Unde vreau sa ajung: momentan, Messi nu este peste nici unul din aceasta lista, dar daca va continua in acelasi stil si-n urmatorii 6-7-8 ani, si-si va incheia cariera intr-un mod cat mai frumos(spre deosebire de Maradona sau Zizou), Messi va deveni cel mai mare jucator de futbol care a existat vreodata pe Terra. Daca Leo va indeplini cele 2 conditii scrise mai sus, e doar o chestiune de timp :).
Messi este cel mai mare fotbalist al tuturor timpurilor, balonul de aur este un trofeu prea mic pentru talentul lui urias.
Canavaro l-a luat chiar degeaba, si dc Messi merita doar ultimele 2 Baloane? Ai stabilit tu ca alte 2 nu le merita? Messi este prea bun si cat timp va ramane asa nu mai vede nimeni acest trofeu, este nedrept? Poate, dar aici nu suntem in comunism sau socialism sa "se imparta in mod egal ca e nasol asa" . Asa cum Schumacher a castigat 8 titluri, asa cum Loeb castiga 9 campionate consecutive, desigur perioade f plictisitoare pt alti fani, asa si Messi va plictisi pe cei ca tine, n-ai ce sa faci, cativa ani de acum incolo poti doar sa fii frustrat si atat.
Sa ne traiasca frustratii. Amin!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.