Alte știri din fotbal
Daniel Pancu a spus „adio” play-off-ului: „La noi se prăbușește totul”
0
Ce scandau băcăuanii în timp ce Peluza Sud afișa un mesaj imens » I-au scos din sărite pe steliști
0
Izgonit de Gigi Becali de la FCSB, fotbalistul se opune: „Viitorul meu e încă aici!”
0
„Atenție mare!” » „Câinii” se mobilizează pentru o victorie crucială: „Mai rău decât e acum nu o mai prindem pe FCSB!”
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola a surprins pe toată lumea când a dezvăluit cu cine ține la Campionatul Mondial
0
Am pătruns în fortăreața în care Cristi Chivu pregătește succesele lui Inter » Ce am găsit în impresionanta bază din Appiano Gentile: „Echipa nu sunt eu, nu ești tu”
0
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele probabile + cote
0
La 40 de ani, dublul campion european a văzut primul „roșu” direct din carieră!
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Specialistă în stil de viaţă sănătos: „Am mâncat din frigider cu rușine ani ...
GSP SPECIAL
Vameșii spanioli au rămas fără cuvinte când au văzut ce avea un român în ...
Libertatea
Atunci il criticai pe Martinovic ca na, era foarte facil sa te urci pe valul antistelist. La indemana si chiar placut. Acum ca vezi acelasi incident cu ochii neutri ai unui observator de fotbal, ti-e mai usor sa-ti dai seama ca astfel de gesturi deviante din partea unor suporteri, nu-si au locul nici macar in Africa.
Mi ar fi placut sa l vad pe Martinovici de la Leyton ...
Nu, e taranusul din Ploiesti. Si-a permis, in sfarsit, un zbor pana-n Anglia si s-a gandit ca nu e rau sa-si semnalizeze, inca o data, prostia. Sa-l aclame, din nou, galeria lupilor galbeni de hepatita.
huliganul ala era portarul de la craiova preda sau cum il cheama. nu i-a ajuns ca i-a altoit pe plesan si cristescu si a dat o fuga in insula sa-i pedepseasca pe clonele de la leyton orient.
A renascut huliganismul in Insula ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.