INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  TRANSFORMARE

FOTO Transformare incredibilă! Coșmarul României de la CM 94 era un idol al femeilor » Cu ce se ocupă acum și cum arată

Articol de GSP - Publicat duminica, 27 decembrie 2015 22:41

România a părăsit Campionatul Mondial din SUA în sferturile de finală, unde a fost învinsă de Suedia, la penalty-uri.

Răducioiu și Brolin au marcat în cele 90 de minute pentru cele două echipe, iar în prelungiri același Răducioiu a înscris pentru tricolori, iar K. Andersson pentru nordici.

Marcatorul golului din cele 90 de minute al Suediei, Tomas Brolin, avea atunci doar 24 de ani și juca la Parma.

Imaginea cu el bucurîndu-se după un gol a făcut ravagii în rîndul doamnelor la acea vreme. Acum, la 46 de ani, Brolin s-a transformat total.

Brolin mai evoluează acum în meciuri demonstrative și este un reputat jucător de poker.