Alte știri din fotbal
„Mai vin trei jucători, unul sperăm cât mai repede” » Anunț de ultimă oră al președintelui Rapidului: „Sută la sută!”
3
Cristi Manea, reacție clară despre viitorul său în Giulești! „Ca printr-o minune, m-a făcut bine!”
1
Jucătorul în care FCSB își pune cele mai mari speranțe în sezonul viitor:„E important și interesant pentru noi”
1
Mutare-surpriză: pleacă de la Dinamo și ajunge la rivalii istorici
4
Știri din fotbal internațional
Euro 2028? Cristiano Ronaldo își lasă o portiță deschisă
0
Accidentare gravă la Campionatul Mondial! Ratează Spania - Belgia
0
Elveția - Columbia, ultimul meci din optimile Campionatului Mondial » Echipe probabile + cote
0
Pleacă de la Inter după 14 ani: „Câte emoții! Mulțumesc, ai fost mai mult decât o casă”
0
Lifestyle
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
5
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
Ieșean lăsat cu un credit de 40.000 de lei pe numele său. Escrocul a ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
Intr-o jumatate de sezon in care invinge dupa mult timp cea mai buna echipa din lume si ... scapa fara infrangere de pe Anfield, Arsenal ar putea fi la 5 "lungimi" de primul loc, daca Liverpool invinge astazi. Cu alte cuvinte, singura performanta care le sta in putinta ar fi "top 4"! Jocul "tunarilor" a fost de un nivel jenant, pe care nu l-am vazut in aceasta perioada nici la ultima clasata! Nu stiu ce le-a facut Arteta, dar toti jucatorii au fost de un nivel lamentabil, iar ritmul de joc este foarte lent.
Niciodata cu i-am vazut pe Arsenal jucând atât de prost!Catolicii și ortodoxii din echipa(brazilienii,spaniol,belgian,francez,ucrainean),le e gândul la sarbatori!Iar ceilalți... Nr.7-Saka-una din principalele„arme”ale„tunarilor”a simulat ca joaca!El fusese transferat de la...Fulham!Continua forma foarte slaba a lui Declan Rice-care la rândul lui simulase in meciul cu West Ham-fosta echipa-și a lui Odegaard-care nu iși revine dupa accidentare!
Foarte bine, Fulham e o echipa bazata din probabil cea mai frumoasa zona a Londrei, Hammersmith-Fulham.
Pariurile sportive, chiar dacă îmbogățesc casele de pariuri care sponsorizează competiția, distrug fotbalul.
asta a fost si arsenal. daca nu sunt in stare sa bata o echipa care joaca cu Robinson fundas stanga titular, ce pretentii sa mai aiba la titlu
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.