Alte știri din fotbal
Influența echipelor maghiare în Superligă! „Orașele noastre au 90.000 de locuitori împreună, alții n-au echipă!”
0
Dinamo a dat o lovitură fix înainte de startul Superligii: fundașul Dario Benavides semnează
0
Incredibil! România ar fi ratat prezența la Campionatul Mondial chiar și cu 64 de echipe la turneul final!
0
Noi probleme pentru Daniel Pancu! Este suspendat și va putea reveni pe teren abia din etapa 4
1
Știri din fotbal internațional
L-a urmărit de pe stadion și i-a transmis un mesaj eroului Argentinei
0
Jurgen Klopp a sărit în apărarea omului „distrus” de o întreagă națiune: „Trebuie să înțelegi”
2
Tatăl lui Lamine Yamal nu vine la finala Mondialului » Explicația oferită
0
A jucat tot Mondialul cu o fractură la spate! Dezvăluirea incredibilă despre starul Franței
0
Lifestyle
Iubita englezoaică a jucătorului argentinian a purtat tricoul sud-americanilor: „A fost o experiență nebună”
2
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
1
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Cum arată vilele de lux închiriate de RAAPPS la 900 de euro pe lună, în ...
Libertatea
Cum reușește un fermier din Olt să vândă pepenii de opt ori mai scump decât ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Cum a rămas Liana fără o roată pe autostrada spre Sibiu: „Ce naiba se ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Champions league:))))) champions league a Oceaniei, poate:))) Olaroiu e ofuscat ca VilasBoas are cota mai buna decat el, deși nu are rezultate la fel de bune in China, dar a uitat sa mentioneze ca ala a avit o cariera inainte de China si inca are credit de cand antrena in europa. ***))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
CL nu UCL. E o diferenta.
Olaroiu trebuia sa castige acest trofeu. Lucescu jr a meritat in 2018 si 2019!
Buna asta cu intalnitul intr-o finala de UCL ????????????
Doi oameni care merita respect ,doi antrenori mari care au plecat din Romania sa antreneze afara ,prin Golf si prin China.Sant mandru si fericit ca roman, ca Razvan Lucescu si Cosmin Olaroiu au ridicat steagul tarii Romanesti in cele mai indepartate colturii ale lumii. Bravo baieti.
Absolut jenant! Ba, cine e antrenorul anului??? Raspuns: E doi! NU, nu Ra2, e doi antrenori! Normal ca daca ii pui sa ne arate voturile, nu vor arata, pentru ca nu exista. Si mai vin si mediocritorii astia sa ne spuna ca ei vor finala Ligii Campionilor! Pai, care? A Asiei? Nu prea cred! A Africii? Nehhh! Nu vorbim de finala din Europa, ca astia nu stiu ce e aia grupa de Liga Campionilor. Vedeti-va ma de finalele Cupei Dromaderului sau Cupa Camilei, diferenta e in numarul de cocoase, ca acolo, poate sa antreneze si alde Gigi Becali cu fundul pe canapeaua din Pipera si sa dea indicatii prin telefon! Absolut jenant cu topurile astea facute de ziarici care nu stiu sa citeasca ABCdarul cap - coada, dar sa se mai priceapa la sport! Plus ca ajunge Harlepa, care nu a jucat niciunde anul asta sa fie ... sportiva anului!!! Pai, logic. Un sport la pamant, poate si nea Gheorghe de pe camp sa fie sportivul anului la dat cu coasa in papusoi!
champions league asia sau africa nu? ca in europa sunt prea slabi aia ptr ei
Frumos, adică!:))
Frunos!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.