Alte știri din fotbal
„Ajutor” de la FCSB pentru Craiova în lupta la titlu?! » Atunci a fost momentul-cheie: „Suntem printre favoriți, dar nu ne iese niciodată”
0
Idol în Bănie, reacție tare de la 3.500 de kilometri distanță de Craiova: „Azi se încheie campionatul!”
0
Săptămâna altfel la CFR Cluj: „Mititei și bistecca. Vreau să ne pupăm după fiecare antrenament”
0
Ce le-a arătat Pancu fanilor lui Dinamo: „Piei, Satană!”
0
Știri din fotbal internațional
Xabi Alonso, prezentat oficial în Premier League » Detaliile contractului și primele declarații
0
Mohamed Salah nu-l cruță pe Arne Slot: „Trebuie să revenim la heavy metal!”
0
S-a stabilit o nouă campioană din Europa » Liga unde mai mulți români luptă pentru cupele europene
0
Distrus de accidentări: 5 rupturi de ligamente și 8 operații l-au făcut să se retragă la 22 de ani
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
In sfarsit citesc si eu un comentariu care este oglinda cu ceea ce gandesc eu despre Hagi omul si antrenorul dupa ce si-a incheiat activitatea de fotbalist, ca intr-adevar pe Hagi il putem numi fotbalist, noi acum avand doar jucatori de fotbal, ceea ce a facut omul dupa terminarea carierei de fotbalist este egal cu zero, 10-15 ani de academie de fotbal, zero fotbalist care sa joace frecvent la o echipa medie din Europa, la unul din cele 5 campionate de top din Europa, ca drept dovada omul cu o academie in spate l-a adus la Farul Constanta pe Torje, omul cu inca maxim 2 ani in activitatea de jucator de fotbal, si sa nu uitam ceea ce presa nu ne aminteste niciodata, declinul nationalei a inceput odata cu el, cand a crezut el ca este mare selectioner, si iarasi sa nu uitam, actuala conducere a frf, o conducere exact ca el cu zero rezultate, i-a cerut ajutorul pentru redresarea nationalei inainte de a-l contacta pe Edi, si omul din motive puerile a refuzat sa ajute, marele nationalist, oricum un ajutor cerut total neindreptatit, sunt sigur si asta timpul o va confirma ca Hagi chiar nu putea ajuta cu nimic.
Cred ca a fost doar o gluma,la fel cum este si Hagi ca antrenor. El poate antrena (asa cum antreneaza) doar in familie. In rest e zero barat. Afost genial ca jucator si e un *** ca antrenor. El se crede mare si ca antrenor dar e jenant
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce frumos ati impachetat... cum adica Galata nu l-a ales pe Hagi? Nici macar nu l-a pus in discutie!
Hagi nu poate antrena decat la Viitorul. In rest, vărgată de presa.
În alt titlu :"Iosif Rotariu, despre valoarea lui Gică Hagi când era la Galatasaray: „Dacă era cu 10 ani mai tânăr, ar fi costat 200 de milioane!”". Da, și dacă baba avea un coif, era ministru de război.
Ce sa faca HAGI acolo ....????? Aavut in ROMANIA pe mana toata crema fotbalistica juvenila si a dus-o nicaieri ....!!!! Cum zicea impresarul sarb , HAGI munceste , dar Academia lui e o scoala de balet nu de fotbalisti adevarati ......!!!!
pai cum bahh.. NU ziceati voi ca e mort Donadoni sa-i antreneze pe vedetele de Morutan si Cicaldau bahh??! Credeam ca da si bani de la el sa vina si Galatasaray n-are cum sa refuze bah!!!
Cum sa l aleaga pe Hagi ?...cat de prosti ii credeti pe turci ?...de cate ori sa se insele ?...
Ba da..a spus ca in Turcia la romani li se spune *** dar ca el nu poate sa spuna *** :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta nu e ala care zicea ca pt el toti romanii sunt *cuvantul cu T"?:))) succes Cic si Morutan!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.