Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Campionate

GALERIE FOTO Au fost alese gazdele Mondialului din 2026! Va fi cel mai mare din istorie! » Cum arată cele 23 de stadioane desemnate

« Înapoi la articol

Comentarii (24) Adaugă comentariu

Tudor Bogdan  •  13 Iunie 2018, 21:59

Iar Roz Bol asta din 22, 104 ani in 2026? Asta ar mai trebui modernizat, ca arata ca vechile 23 August, Republica sau ANEFS!

geocluj  •  13 Iunie 2018, 18:39

Postat de sibelius pe 13 Iunie 2018, 17:14

Mi se pare interesant ca "toata lumea" vrea cat mai multe echipe in liga I(chit ca mor de foame si alea care exista) si vor cat mai putine la turneele finale.

Care "toata lumea"? Poate Lupescu vroia ca sa castige alegerile dar in rest chiar nu cred. Si un turneu final cu 48 de echipe e extrem de plictisitor.

ando89  •  13 Iunie 2018, 18:11

Cu tot respectul, dar mă întreb dacă Marocul are infrastructura necesară găzduirii unui turneu final cu 48 de participante...

sibelius  •  13 Iunie 2018, 17:15

Postat de danger. pe 13 Iunie 2018, 16:04

Daca in ultimele preliminarii ne-am fi batut pt calificare cu sanse pana la ultimul meci , aveam o speranta in viitor ... cum insa am fost doar outsideri ...

Si daca ne calificam ce? Avem sanse la fel de mari ca Arabia Saudita si Panama.

sibelius  •  13 Iunie 2018, 17:14

Postat de dakesis pe 13 Iunie 2018, 16:02

o mare porcarie, Campionatul Mondial isi pierde din stralucire din ce in ce mai mult. Nu am niciun chef sa stau sa urmaresc zeci de jocuri, intre 48 de echipe, cele mai multe dintre ele foarte slabe. Altadata Capionatul Mondial era spuma, ajungeau acolo cei mai buni dintre cei mai buni. Acum intra si multa pleava, de umplutura. Pentru ce se mai fac preliminarii? E bine ca or sa se uite aia din Bangladesh. Traiasca pariurile... Nu mai are absolut nicio insemnatate competitia asta.

Mi se pare interesant ca "toata lumea" vrea cat mai multe echipe in liga I(chit ca mor de foame si alea care exista) si vor cat mai putine la turneele finale.

paul801  •  13 Iunie 2018, 16:08

Postat de dakesis pe 13 Iunie 2018, 16:02

o mare porcarie, Campionatul Mondial isi pierde din stralucire din ce in ce mai mult. Nu am niciun chef sa stau sa urmaresc zeci de jocuri, intre 48 de echipe, cele mai multe dintre ele foarte slabe. Altadata Capionatul Mondial era spuma, ajungeau acolo cei mai buni dintre cei mai buni. Acum intra si multa pleava, de umplutura. Pentru ce se mai fac preliminarii? E bine ca or sa se uite aia din Bangladesh. Traiasca pariurile... Nu mai are absolut nicio insemnatate competitia asta.

ca microbist , ma doare sufletul sa aud asta .La Cupa Mondiala trebuie sa participe cat mai multe echipe .Un microbist va savura orice meci de Cupa Mondiala...privitorii ocazionali de fotbal mereu vor stramba de nas .

danger.  •  13 Iunie 2018, 16:04

Daca in ultimele preliminarii ne-am fi batut pt calificare cu sanse pana la ultimul meci , aveam o speranta in viitor ... cum insa am fost doar outsideri ...

dakesis  •  13 Iunie 2018, 16:02

o mare porcarie, Campionatul Mondial isi pierde din stralucire din ce in ce mai mult. Nu am niciun chef sa stau sa urmaresc zeci de jocuri, intre 48 de echipe, cele mai multe dintre ele foarte slabe. Altadata Capionatul Mondial era spuma, ajungeau acolo cei mai buni dintre cei mai buni. Acum intra si multa pleava, de umplutura. Pentru ce se mai fac preliminarii? E bine ca or sa se uite aia din Bangladesh. Traiasca pariurile... Nu mai are absolut nicio insemnatate competitia asta.

Cristian Baltaru  •  13 Iunie 2018, 15:58

Postat de Cristian Baltaru pe 13 Iunie 2018, 15:57

Ce tâmpenie,ce exagerare!Mondial în 2028 cu 48 de echipe,găzduite de 3 țări.Incredibil ce lacomi și corupți sunt tipii ăștia de la F.I.F.A.

Erată:2026,nu 2028.

Cristian Baltaru  •  13 Iunie 2018, 15:57

Ce tâmpenie,ce exagerare!Mondial în 2028 cu 48 de echipe,găzduite de 3 țări.Incredibil ce lacomi și corupți sunt tipii ăștia de la F.I.F.A.

«

1

2 3 »
«

»